Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan tudnék kibékülni...

Hogyan tudnék kibékülni anyukámmal? Szerezzek neki még gyorsan valamit szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma anyák napja van. Nekem sose ment az ajándékozás, mindig azt szoktam venni másoknak, amit ők szeretnének, tehát előre megkérdezem tőlük. Anyukámtól is megkérdeztem az elmúlt napokban hogy mit szeretne. Azt mondta, hogy semmit. A "levágott nemi szervekért" (ő így nevezi; magyarul virágokért) nincs oda, a cserepesekért se nagyon plusz azok már nem is férnének el, a csokit egyáltalán nem szereti, parfümje/sprayje/tusfürdője/hasonlója van, emiatt nem kért semmit. Ma reggel itt volt a féltesóm, hozott neki egy doboz csokit, amit megköszönt neki. Megköszöntöttem én is, de nem adtam neki semmit. Erre ő besértődött, "annyit se érek neki hogy vegyek neki egy 1000 Forintos csokit", és most szóba sem áll velem.

Kérdezgessem végig az ismerőseimet, hogy van-e nekik valami felesleges csokijuk (mert bolt az nincs ma) és adjam neki? Vagy mi legyen? Nem fogja megenni, nem szereti őket, vagy mi esszük meg apuval, vagy ki van dobva, szóval értelme nincs neki...



2022. máj. 1. 09:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%
Én csak annyit kértem anyák napjára, hogy ma kivételesen ne nekem keljen főznöm, kiszolgálni őket. ( persze úgy néz ki, ezt sem sikerül nekik teljesíteni:( )
2022. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%
Te megkérdezted,hogy kell-e neki valami. Ő azt mondta,hogy semmi. Akkor mi a jó francért sértődik meg? Miért nem mondta,hogy egy apróság is elég lenne,vagy valami. Ha én azt mondom a gyerekemnek,hogy nem kell semmi,akkor nem várok el tőle semmit. Nem hogy még lelkiismeret fuldalást okozzak neki anyáknapján,mert titkon mégis vártam a meglepit. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Na jó,itt pont fordítva van,de na.
2022. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%
Ez tipikus, nem csak anyákban. "ne vegyél semmit" , de ha nem veszel, látványosan megsértődnek.
2022. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%
Hat itt volt valami nagy gebasz mindig is, ha eleve nem is szeretsz, tudsz venni semmit, anyámat meg mostantól kerülném el, ha eddig nem...ez a manipulatív, hisztis személyiség téged is tönkretesz
2022. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
34%
13, a ne vegyél semmit, és mit kérsz kérdésre adott semmi szerintem nem ugyanaz.
2022. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
69%
De bizony hogy ugyanaz.
2022. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%
Akkor most ülj le, és legalàbb valamit rajzolj, hímezz, írj egy verset, süss egy sütit, vagy csinálj bármi ehhez hasonlót.
2022. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
14%
Rajzolj neki valamit, annak talán örül, de a leírtak alapján nem biztos. A szándék a lényeg
2022. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
81%

Jaj én úgy megértelek kérdező. Az én anyám is ezt csinálta. Mindig előadta hogy nem érdekli az anyák napja hagyjuk ezzel békén de ha felkoszontottuk akkor is csak finnyazott ha meg nem akkor megsértődött.


Így aztán most hogy én is anya vagyok jó nagy szívás mert utálom ezt az ünnepet. Mi ezért nem tartjuk.

2022. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
20%

Nem, 16.

Megkérdezed, mit szeretne. Azt mondja, semmit, akkor veszel, amit szeretnél, nem mondja meg, minek örülne.


A "Mit vegyek? Semmit." ellenben azt jelenti, tényleg ne vegyél semmit.

2022. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!