Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan tudnék kibékülni...

Hogyan tudnék kibékülni anyukámmal? Szerezzek neki még gyorsan valamit szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma anyák napja van. Nekem sose ment az ajándékozás, mindig azt szoktam venni másoknak, amit ők szeretnének, tehát előre megkérdezem tőlük. Anyukámtól is megkérdeztem az elmúlt napokban hogy mit szeretne. Azt mondta, hogy semmit. A "levágott nemi szervekért" (ő így nevezi; magyarul virágokért) nincs oda, a cserepesekért se nagyon plusz azok már nem is férnének el, a csokit egyáltalán nem szereti, parfümje/sprayje/tusfürdője/hasonlója van, emiatt nem kért semmit. Ma reggel itt volt a féltesóm, hozott neki egy doboz csokit, amit megköszönt neki. Megköszöntöttem én is, de nem adtam neki semmit. Erre ő besértődött, "annyit se érek neki hogy vegyek neki egy 1000 Forintos csokit", és most szóba sem áll velem.

Kérdezgessem végig az ismerőseimet, hogy van-e nekik valami felesleges csokijuk (mert bolt az nincs ma) és adjam neki? Vagy mi legyen? Nem fogja megenni, nem szereti őket, vagy mi esszük meg apuval, vagy ki van dobva, szóval értelme nincs neki...



2022. máj. 1. 09:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
18%
LoL
2022. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy sikerült?
2022. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kértem a szomszédtól egy doboz marcipános csokit, és odaadtam. Megköszönte, és azt fűzte hozzá, hogy akkor lett volna jó ha kérés nélkül adom. Még mindig haragszik rám, bár talán kevésbé.

2022. máj. 2. 10:12
 24/25 anonim ***** válasza:
22%

LoL

jók ezek a kreténcsaladok

2022. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
32%
Anyádnak nyilván nem ez az egyetlen ilyen húzása. Ott köt beléd, ahol csak tud, sőt még ahol nem is tud. Ideje felébredni.
2022. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!