Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy reagálnátok ha kiderülne...

Hogy reagálnátok ha kiderülne egy rokonotokról, hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 21:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy. Az ő dolga.
2022. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%
Igazából sehogy, teljesen normális dolog. Kéne rá reagálnom akármit? :D
2022. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
Semmi közöm, hogy kivel és mit csinál a hálószobájában.
2022. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
97%
Derült már ki. És? Mit kéne reagálnom? Ugyanúgy a rokonom, ezzel nem változott semmi.
2022. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként ez nem egy olyan "nagy dolog", mármint nem nevezhető ritkaságnak. Bár leginkább most ismerősi körben mondom. Sokkal több homoszexuális van és létezik mint az ember gondolná. Ha ismersz 300 embert, abból találsz bőven. Maximum nem tudsz róla. A legtöbb esetben olyan, akiről tényleg nem is gondolnád.


A válaszra válaszolva pedig semmit. Én alapjában véve elfogadó ember vagyok, ha engem és az érdekeimet nem bántja és keresztezi, akkor semmi problémám nincs vele. Alsó szomszédunk egy transz, lány volt gyerekként, most így 30 évesen pasi (és persze teljesen úgy is néz ki már). Soha nem volt rossz gondolatom vele kapcsolatban, ha találkozunk köszönünk egymásnak, van barátnője, éli az életét, ennyi. Ki vagyok én hogy elítéljem? Normális? Az. Ártott nekem? Nem. Hát akkor nincs is miről beszélni. Rokoni körben ugyanígy gondolom.

2022. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy. A magánügye. Ugyanolyan maradna a kapcsolatunk, mint addig, semmin nem változtat, hogy meleg.
2022. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
96%
Volt ilyen. Megöleltem, sírtunk kicsit (lányok vagyunk), aztán megköszöntem, hogy elmondta. A kapcsolatunk nem változott.
2022. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%

"Rendben" - ez lenne a válaszom. Amikor anno a legjobb barátnőmnek gondolt személy megvallotta nekem, hogy a lányokhoz vonzódik, nála a rendben után annyit tettem hozzá, hogy van-e valaki, aztán megváltoztattam, hogy melyik nemnek a tagjával fogok leülni elbeszélgetni számára hátrányos dolgokról, ha megbántja.


Apámon kívül max az anyámmal tartom néha-néha a kapcsolatot, többi rokonnal nem, de közeli rokon lenne, akivel jól elbeszélgetek, normálisan rákérdeznék, és diszkréten, hogy van-e valakije (ha csak úgy előjön ez belőle, feltételezném, hogy vagy be szeretné mutatni, mert nem akarja titkolni magát és a kapcsolatát, vagy mert jobb így a lelkének).

2022. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%
Talán meglepődnék, de elfogadnám
2022. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdekelne
2022. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!