Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy reagálnátok ha kiderülne...

Hogy reagálnátok ha kiderülne egy rokonotokról, hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 21:11
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
11%
Ezen a "kiderülne" szón jót mosolyogtam. Az ilyesmi nem szokott "kiderülni", hiszen egy melegről ordít, hogy meleg. Maximum egy olyan szülő nem veszi észre, aki nem akarja, hogy meleg legyen a gyereke és szándékos tagadásban éli az életét. Amúgy mit lehet szólni? Nem hajolok le mostantól a szappanért, ha ott van.
2022. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
95%
Semmit, lexarom, az ő dolga. Nem szólok bele, mint ahogy másoktól is elvárom, hogy ne szóljanak bele az én dolgaimba.
2022. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
75%

A #11-esnek van igaza. És ez nagyon veszélyes. Nagyon sok meleg ember csinál családot (tehát ellenkező neművel), mert saját magát is átverve igyekszik megfelelni a társadalmi és szülői elvárásoknak. Aztán egészen fiatalon öngyilkosok lesznek a depresszió miatt és ott marad az árva gyerek és onnantól aztán nagyon jó lesz a család.

Aki ilyet "bevall" valakinek, pláne szülőknek az nagyon fél és sokáig gondolkozott előtte. Komolyan kell venni, mert nem csak a gyerek élete múlhat rajta, hanem esetleg a későbbi család.

2022. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
71%

Nem érdekelne engem sem.

Amúgy az ilyen kérdéseknek semmi értelme. Minden válaszadó pontosan ugyan ezt fogja leírni. Egyszer kipróbáltam egy hasonló kérdésnél, hogy milyen válaszok/szavazatok érkeznek a válaszokra. Egymás után beírtam, hogy "nem érdekelne", meg hogy "zavarna, nem beszélnék a b*zival többet", vagy valami hasonlót. Az utóbbira jött vagy 15 negatív szavazat és törölték is a választ utána. Szóval egy ilyen kérdésre csak 1 fajta válasz érkezhet, a többi törölve lesz. Legfeljebb el lehet a kérdés alatt poénkodni, írhatnak a kérdéshez kapcsolódó történeteket az emberek, de hogy az összes válaszoló hozzáállása hasonló lesz, az fix.

2022. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
85%
Talán meglepődnék egy kicsit, de semmi több, elfogadnám úgy ahogy van.
2022. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
62%

#14

Ha fidesz ellenes kommentet írsz azt is törlik. Meg anno az "oltástagadókat" is törölték.

2022. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
87%
Ki a frászkarikát érdekel, hogy az vagy sem? Ő élete, élje úgy, ahogy neki kerek.
2022. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
85%

Magának a kérdésnek szerintem sincs értelme. Nyilvánvalóan provokáció. Olyan mint a like vaszászat, csak itt válasz vadászat van. Az se kizárt hogy maga a gyakori szerkesztői gyártják ezeket hogy minél többen írjanak. Hiszen ha egy hlatlagember kií havi 1 kérdést akkor nem sokan olvasnak az oldalt.

Még lehet nézni a Toplistás helyezéseid menüben a 30 napos topkistát ahol látni hogy van aki naponta (!) 8 vagy 10 kérdést is kiír. Ilyen nincs hogy valakinek ennyi ideje legyen nonstop.

2022. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
92%
"Még lehet nézni a Toplistás helyezéseid menüben a 30 napos topkistát ahol látni hogy van aki naponta (!) 8 vagy 10 kérdést is kiír. Ilyen nincs hogy valakinek ennyi ideje legyen nonstop." Miért ne lenne? Én otthonról dolgozok, online vagyok egész nap. Meg van nyitva a gyik, időnként ránézek. Nem lehet folyamatosan koncentrálni, kell pár perc kikapcsolódás. Simán ki tudnék írni kérdést minden félórában, de nem szoktam, mert nem is jutna eszembe ennyi kérdés.
2022. máj. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
93%
Semmit, nem angyon érdekelne, számomra nem változik attól semmi.
2022. máj. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!