Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy reagálnátok ha kiderülne...

Hogy reagálnátok ha kiderülne egy rokonotokról, hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 21:11
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
93%
Sűrű vállvonogatással reagálnék, meg a "na és?" kérdéssel :)
2022. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Mézga Krisztina ***** válasza:
98%

Bocsi, vkinek kitörökltem az üzenetét, aki azt kérdezte, volt-e meleg rokonom.

Nem tudok róla, elég konzervatív családban nőttem fel, s közel hetvenéves vagyok.

De a szomszéd bátyja; az egyik fodrászom; ahol laktam, ott egy pár; ahova költöztem, szintén egy meleg pár lakott a házban. Egy pár kivételével mindegyik jóval fiatalabb volt.

A lényeg, megismerkedtem velük, láttam, h élnek. A kb. velem egyídős srácokhoz tanulmányutakat kellett volna szervezni háztartásból, ott olyan befőttek, kaják voltak a spájzban, hogy no!

Mindegyikük tisztességes, rendezett életet élt, kedvesek, intelligensek voltak, szerették egymást pont olyan szerelemmel, mint a hetero párok.

Anno vagy negyven évvel ezelőtt lejött hozzám a felső szomszéd, h mit szólok én ahhoz, h oda csak férfiak járnak, és juj meg fuj! De én csak értetlenül néztem, h engem nem zavar, én pl. be szoktam hozzájuk menni jókat pletyizni. Ennyi.

Egyszer a munkahelyemen - polgármesteri hivatal - felhívott egy ügyfél, h be szeretne jönni együttélésről papírt kapni. Mondom, jöjjön nyugodtan, várom. Nagy csönd... Majd, de két férfi együttélését kell igazolnom (vmilyen munkahelyi juttatást, h megkapjon a párja is), ne lepődjek meg. Mondtam, szeretettel várom, nem vagyok az a meglepődős fajta egy ügyfélszolgálaton.😆 Egy jóképű egyetemi tanár volt az ügyfelem.

Szóval, nekem melegekkel kapcsolatos tapasztalataim igencsak pozitívak, rajtuk keresztül érintőlegesen is megismertem jó embereket, s ez a lényeg.

A mostani társasházban én vigyázok a cicáikra rendszeresen. Nem irigylem őket, mert nehéz utat kell bejárniuk addig, h mindenki normális módon viszonyuljanak hozzájuk, de nálunk senkinél nem téma a két srác.

Amiatt nem örömködnék, mondjuk, ha a lányomról vagy a fiamról kiderülne, h meleg, mert sajnos sokan még elég bunkó módon reagálnak erre, sokuk életét teszik tönkre még a közvetlen családtagok is. Nagyon nehéz út a coming out.

Nem vagyok tudós, de homoszexualitás volt, van, lesz, s ennek tuti van vmilyen biológiai-szociális-társadalmi oka.

Maximum azért vagyok "pipa", mert csupa kedves, okos, szép, tanult, tiszta pasit ismertem meg, és mi lesz velünk nőkkel, ha az ilyen kvalitású férfiak nem minket, nőket szeretnek???🤣

Tényleg igaz az a Murphy törvény, ha látsz egy kedves, okos, jó illatú, kigyúrt férfit, arról kiderül, meleg.

Ha meg látsz egy vunkó, ápolatlan, fárfisoviniszta pasit, az nős és hat gyereke van.

Ez nem is olyan vicces!😕😕😕

2022. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
69%
Én nem álszentkedek, nem örülnék neki.
2022. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
79%
Én nem ítélném el. Sőt, igazából egyáltalán nem is érdekelne a dolog. Az ő magánügye és döntése a szexuális irányultsága. Nem ez alapján alkotok véleményt egy rokonról, hanem annak alapján, hogy normálisan viselkedik-e velünk.
2022. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 kovpet ***** válasza:
26%
34: Az ő DÖNTÉSE? Szerinted ez döntés kérdése?
2022. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Mézga Krisztina ***** válasza:
83%

35-ös

Kár belekötni a "döntése" szóba, hisz végül is igen, az ő döntése, h egyáltalán magának is bevallja és felvállaja.

Sztem sokkal több homo- és biszexuális van, csak nem ismerik be maguknak se, és sokan pont ezért hardcore homofóbok lesznek, vagyis látens homoszexuálisok.

Mint pl. ahogy az antiszemiták között is sok a zsidó, a rosszul látók nagy része meg az istennek se akar szemüveget hordani, tagadják, h nem látnak, inkább hunyorognak és szenvednek.

2022. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!