Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha a rokonaid elkezdenek...

Ha a rokonaid elkezdenek faggatni, hogy mennyit keresel de te nem érzed azt, hogy ezt megszeretnéd bárkivel is osztani, Mi a frappáns válasz ami helyre teszi őket, hogy nem illik ilyet kérdezni, de nem annyira bunkó vissza szólás?

Figyelt kérdés

Apukám testvéréről és az ő korombeli lányáról van szó

Úgy érzem nem illik ilyet kérdezni, és nem érzem azt, hogy ezt velük megkellene osztanom (vagy akárki mással)

Egy találkozás alatt megkérdezték mikor 3an voltunk, majd akkor is mikor már társaságban 5en pláne egy étteremben.

Szerintem nagyon nem illik, senkit nem akarok megbántani, nem szeretnék bunkó lenni, de olyat szeretnék erre máskor reagálni ami “helyre teszi” őket, hogy ilyet nem kérdezünk.

Csak elkezdtem hebegni habogni. Amúgy is olyan munkám van, ami minden héten máshogy alakul, nem hogy hó végére milyen összeg jön ki, azt pláne nem lehet meghatározni fixen



2022. júl. 14. 23:29
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
82%

"többet mint te"

"egyedül eltartanálak"

"nem rád tartozik"

"illetlenség ilyet kérdezni, ezért inkább nem osztom meg"

2022. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
77%
Elküldeném a pélóba. Még ahhoz sem feltétlen van köze, hogy mi a munkám. Főleg, ha nem felhőtlen a viszony.
2022. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Annyit, amennyi nekem bőven elég.
2022. júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
"Nem szeretném megosztani."
2022. júl. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Egyedül a 4es válasz elfogadható. Nem kell frappánsnak lenni, flegmázni, egyenesen meg kell mondani.
2022. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
“Bocs’ de nem szeretném, ha ez téma lenne, mert ahogy ismerlek benneteket, egyik kevesellné, a másik sokallaná, ...szóval inkább hagyjuk! Cserébe én sem kérdezem a tiéteket!”
2022. júl. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Magánügy.
2022. júl. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%
Elsőre annyit mondanák a kérdésre, hogy nincs okom panaszra. Ha ebből nem venné a jelzést, hogy nem illik rákérdezni akkor kerek-perec annyit felelnék, hogy figyelj, úgy gondolom erről nem illik beszélni. Ez már eléggé egyértelművé tenné.
2022. júl. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
20%

gaz ez az orszag, hogy maganugy fizetesunk. Ha nem lennenk ilyenek, kkor birkak se lennenk.

A hyeledben kiszamolnam mennyi adotfizetek es azt mondanam, hogy a fizetesemet nem, de a tolem levont jaruleokat es dot megmondom az tessek ennnyi.


Kicsiny hazankban renegetegen dolgoznak fekezen, csalna adot es iszonyatberkulonbsegek vannak beosztott es főni kozott, emiatt kussol mindenki a fizuja miatt. (en se dicsekednekha afelet bortekban vinnem haza adozasnelkul vagy 5x annyit keresnek mint a beosztottam meg persze akkor lapitane meg, ha messze tobet keresnek mint szegeny rokon, nehogy ramszalljon...te is igy vagy velegndolom.

2022. júl. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

A következő nyílt kérdésre azt felelném, hogy:

Ne haragudj, de ez nem tartozik másra és nem is akarom elmondani senkinek, akit nem érint a téma.

2022. júl. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!