Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Merjek szólni anyunak, hogy...

Merjek szólni anyunak, hogy mi a baj? Help!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy fogalmam sincs mitől, de rettenetes hüvelyi panaszaim vannak, és nagyon szégyenlem. :( Bármit kezdek vele, nem segít. Nem merek szólni, mert félek, hogy leszid, vagy nem is tudom. :( De nem tudok kihez fordulni a problémámmal 16l (Szűz vagyok, fogalmam sincs mitő lehet.)

2014. dec. 1. 21:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*mitől
2014. dec. 1. 21:28
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Mi a baj? Hány éves vagy?
2014. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenképp szólj anyukádnak. Nem kell szégyellni, WC-n, fürdőben is összeszedhettél bármit.
2014. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja a korod látom bocsi.
2014. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Viszket, meg van dagadva, piros és fura a tapintása odalent... A higéniára mindig ügyeltem, és ötletem sincs mitől/honnan kaphattam el ezt a valamit.
2014. dec. 1. 21:31
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Én is szűz voltam, amikor elkezdődött nálam a " hüvelygomba korszak". Ezt bárhol el lehet kapni,vannak nők, akiknek hajlamuk is van rá, pl. én, így nekem kb havonta-kéthavonta előjött. NEM CIKI! És nem is fog leszidni! Ne szégyelld, természetes dolog, lehet fertőzés, hüvelygomba, stb. Mondd el anyudnak a panaszaid minél előbb mert rosszabb lesz sokkal, ha halogatod. Én nem mentem nőgyógyászhoz, mert a tüneteim egy az egyben hüvelygombára utaltak és az is volt, mert elmúlt a kúptól, azóta is ha előjön akkor veszek kúpot és kész. De nálad nem biztos, hogy egyértelműek a jelek, akkor valószínüleg nőgyógyászkoz fog vinni (ami megintcsak nem ciki), kapsz rá gyógyszert és kész :) Nyugi!

17/L

2014. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Előző vagyok.

Nekem is ilyen volt, pluszba jött a kellemetlen szag és a fehér folyás. Ha ezek neked is vannak, akkor valószínüleg gomba, de inkább nézessétek meg.

2014. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell szex a hüvelyfertőzéshez! Szólj anyukádnak, menjetek el nőgyógyászhoz holnap, ne szenvedj! Ezt ki kell kezelni, kéne rá kúp, kenőcs!
2014. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg valamilyen bakteriális fertőzés, szólj anyukádnak, biztos tisztában van vele, hogy nem csak nemi úton terjedhetnek ilyen betegségek. Vény nélkül is kaphatók rá gyógyszerek, de ha elkísérne a nőgyógyászhoz, az sem lenne baj. Ne szégyelld a dolgot, sajnos előbb-utóbb szinte minden nő átesik ilyesmin az életében.
2014. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképpen szólj, menjetek el nőgyógyászhoz, nehogy feljebb terjedjen, akármitől is vannak a tüneteid.
2014. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!