Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van valami amit nem tudsz a...

Van valami amit nem tudsz a rokonaidnak megbocsatani?

Figyelt kérdés
Persze ha van ilyen. Mi az, s mikor tortent? Fajdalmas meg? Megoldottatok? Beszeltetek rola?

2022. júl. 18. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Aki iylesmit csinált, azzal a kapcsolatot sem tartom, szóval nem nagyon van ugymond jelen a hétköznapokbna.
2022. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Nincs. A rokon az rokon. Tartom a jó kapcsolatot.
2022. júl. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Van. Nem beszéltük meg sohasem, mert szerintük én vagyok a hülye azóta is, szóval... ez van.


Oké, most már leszrom, csak majd amikor nektek kell segítség emlékezzetek rá, hogy mekkora fsban hagytatok, és ha nincs egyetlen egy rokonom, aki tényleg mellettem állt, vszeg meghaltam volna.

2022. júl. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Katona Dius ***** válasza:
95%
Unokahugom átvert,és ez nekem anyagi kárt is okozott. Nem nagy összeg,de akkor is. Eltelt egy kis idő, úgy gondoltam egyet kutya,bekuljunk ki. Újra átvágott. Akkor közöltem,ennyi volt,nem érdekel többet. Elküldtem a p.ába. az anyját is (hát ő nem érti mi bajom van), a saját anyámat is (ő nem érti mi bajom van). Az elmúlt 3 évben anyám rájött,milyen is a csaj mert őt is átvágta. Én nem állok szóba azóta se a csajjal se az anyjával (nagynéném)
2022. júl. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Van, de változtatni már nem lehet rajta, így nem tartok haragot, de a szívem mélyén nem tudom elfogadni soha.
2022. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Nagyanyámra haragszom

Alkoholista,szétütötte keresztanyámat és szétrombolta q családott az qlkoholizmusa,10 éve nem láttam (egy faluban vagyunk) de tudom már elitta az agyát és csak éget minket....

Veri üvöltve a templom kaput,hogy egy finomabb példát említsek

2022. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

A nagyapám dettó ugyan ez!

Csak nem keresztanyukámat ütötte szét hanem mamámat,akinek emiatt lekellett vágni a mellet és rá egy évre elhunyt. A nagyapám miatt,ezt sosem bocsájtom meg neki! Részegen elütötte a szomszéd kisfiút.

2022. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!