Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan viszonyulnál a menyedhe...

Hogyan viszonyulnál a menyedhez, miután nem először megcsalta a fiadat, de ő megbocsátott neki, vagyis még mindig családtagként kell rá tekintened?

Figyelt kérdés

2019. máj. 4. 12:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%

"megcsalta a fiadat, de ő megbocsátott neki"


Nem kell puszipajtasnak lenni a mennyel, de a fenti mondat a lenyeg.

A ferje megbocsajtott, innentol, anyosnak, aposnak, unokatesonak..senkinek semmi koze a privat eletukhoz.


Nem kell vele jopofizni, hisz sajat velemenye mindenkinek lehet a dologrol, de el kell fogadni a fiaddonteset es azt tiszteletben tartani(!).


Semlegesen viselkednek vele.

Beszelgetnenk, stb, de nyilvan nem jajjj draga lanyom stb modon, hanem mint a harmadik.szomszed, kvazi idegen Juliskaval.

2019. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
24%
Ugyanúgy, ahogy az információ előtt viszonyultam hozza.
2019. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
54%

Hát őszintén a menyed egy lotyó,a fiad meg egy ócska papucs aki nem érdemel mást, mint hogy szenvedjen, mivel (említetted) hogy nem ez az első alkalom hogy félre kefélt.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak. Én a helyedben éreztetném vele, hogy egy repedt sarkú....

2019. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Én szívem szerint felpofoznám.
2019. máj. 4. 13:13
 5/39 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén, én nem szivesen látnám többé a házamban. A fiam bármikor jöhet, és nem tömném a fejét, hogy ilyen-olyan nő a felesége..az már legyen az ő dolga. Deviszont engem senki sem kötelezhet arra, hogy kedves legyek és kedveljek egy olyan nőt, akit megvetek és a tettét mélységesen elitélem.
2019. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell éreztetni semmit, mindenki élje az életét X km-rel odébb, azt kész. Ez a normális megoldás. Más családban se puszipajtás mindenki mindenkivel, nem kell annyit összejárni, és kész.


Legfeljebb ha nagyon nem jövünk ki egymással, akkor ugrana az örökség, én nem hagynék rájuk semmit. Ha a meny ellenem hangol, a fiú meg őt választja, hát menjenek, amerre látnak...

2019. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
6%

Ha a fiam olyan hülye lenne, hogy megnősül, már azért megharagudnék rá, ha benyelné a csaj félrelépését, akkor meg ki is tagadnám!

A csajnak meg nem szólnék. Jól teszi, ha a férje egy csicska.

2019. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Lassan már én is ezt a szöt fogom használni a fiamra,hogy "csicska".


Ráadásul,egyszer részegen, azt beszélte a menyem,hogy azt szereti,akivel ezelőtt fél évig csalta.

2019. máj. 4. 13:26
 9/39 anonim ***** válasza:
72%
Nekem mondjuk lányom van, de ha ő úgy dönt, hogy megbocsát, nekem ugyan milyen jogon lenne bármit is ereztetni a partnerével ? A gyerekem az első, őt szeretem, mellette állok és támogatom. A partnerét ő választja meg, azt is, hogy mit enged és mit bocsát meg. Nekem nincs se közöm, se beleszólásom ebbe, max a véleményemet mondhatom el, ha kéri.
2019. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
50%

Fél évig csalta a fiadat?

Hát ne haragudj, de jó nagy marha a fiad.

Fogadni mernék, hogy a menyed csak egy eltartott nőcske.

2019. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!