Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Felköszöntenétek születés napján?

Felköszöntenétek születés napján?

Figyelt kérdés

Sógornőmről van szó, aki a lányomat nem köszöntötte fel legutóbb. Egy sort sem írt.

Ti ezek után írnátok neki?


2022. júl. 25. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Persze, miért ne? Lehet, hogy elfelejtette csak.
2022. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Én írnék, olyan kicsinyes lenne így bosszulni. Lehet hogy egyszerűen elfelejtette, bárkivel megesik. Ha meg direkt nem írt, akkor talán elszégyelli magát hogy ti ennek ellenére köszöntitek, azaz ti vagytok a nagyobb jellemek.
2022. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Mi, testvérek is el szoktuk felejteni egymás születésnapját! Felnőtt emberek ezen nem sértődnek meg, hiszen mindnyájunknak megvan a maga hétköznapi problémája!

Köszöntsd csak fel! Ne viselkedj gyerekként!

2022. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Én felköszönteném . Biztosan csak elfelejtette
2022. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Én felköszönteném, szerintem biztosan nem szánt szándékkal nem köszöntötte fel a lányodat, csupán elfelejtette a szülinapját, de nem ezen állnék "bosszút", hogy nem köszöntöm fel őt. Gondolom ha eszébe jut, hogy elfelejtette a lányod szülinapját akkor bocsánatot fog kérni a feledékenység miatt.
2022. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Igen.


Azt meg felejtsd el, hogy ő nem köszöntötte fel a lányodat. A szülinapi köszöntés lényege nem az volna, hogy elvárjuk a másiktól, hogy ő is köszöntsön fel/lányodat vagy bárki mást.


Ha kedveled köszöntsd fel.

2022. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Uristen, ha annyi ezresem lenne, ahany ilyen alkalmat elfelejtettem mar.


Nem ez a lenyeg.. Hanem foglalkozik a gyerekkel? Toltotok egyutt minosegi idot? Lehet ra szamitani?


Ha ebbol 1 is igen, akkor pont szarnam el, h felkoszontott e barkit.


Mondom ezt ugy, h engem annyira nem erdekel az ilyesmi, de tudom, es elfogadom, h mast mef igen.

2022. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Fel.

Én ugyan nem akarom bizonygatni idegenként, hogy biztos csak véletlen felejtette el, te ismered, te tudnád megtippelni.

Viszont ha direkt is, te ne légy ilyen kicsinyes. Nem kell körbenyalni, csak mondj/írj neki egy Boldog szülinapot!-ot.

2022. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ő felköszöntött téged?

Nem a lányodat, hanem téged!

Ha felköszöntött, akkor nyilván te is köszöntsd fel, de a lányodnak nem muszáj. Ha rákérdez, hogy Lilike miért nem köszöntött fel, akkor megmondod, hogy még emésztgeti, hogy te nem köszöntötted őt.

Aztán meglátod a reakcióját!

2022. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen a viszony köztetek, nálunk simán belefér a sógornőmmel, hogyha valamelyikünk elfelejtkezik a cvancig gyerek valamilyen szüli vagy névnapjáról, akkor oda-vissza diszkréten szólunk egymásnak, hogy a gyerek boldog legyen. Soha nem volt még ebből gond.
2022. júl. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!