Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod családtagjai felköszön...

A párod családtagjai felköszöntenek a születésnapodon?

Figyelt kérdés

A párom (vőlegényem) családja, beleértve a sógoromat és az anyósomat is, teljesen elfelejtette a születésnapomat. Olyan rosszul esett, mert csak egy telefonhívásba került volna az egész és olyan jól esett volna. Egész nap "vártam", de semmi, aztán eltelt már 3 nap is, szintén semmi. Kb. úgy érzem, hogy még annyira sem voltam fontos, hogy egy ennyit megtegyenek...Ők nagyon fontosak nekem és ez rosszul esett.

Nem tettem szóvá, mert ha nem jön magától úgy is teljesen mindegy...

Ti mondanátok valamit?


2012. nov. 19. 09:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
33%

Nem köszöntenek fel.

Most komolyan azt hiszed, hogy olyan fontos nekik egy számukra jó hogy nem idegen születésnapja?

2012. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
42%

Nem köszöntene/köszöntöttek engem sem fel- de ez engem nem vág a padlóra. Én csak a fiuknak vagyok fontos, a fiuk számára vagyok valaki. Nem várom el tőlük, hogy engem is körbe ugráljanak.

Most komolyan azt hiszed, hogy olyan fontos nekik egy számukra jó hogy nem idegen születésnapja?

2012. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
74%

a férjem családja általában elfelejti.8 éve még szóltam érte, hogy köszi én felhívtam anyádékat stb. Tavaly mikor szülinapi ebédemre hívtuk őket megkérdezte, milyen alkalomból...:)


azt hittem ha kisbabánk lesz változik nem így lett, hiába várjuk az első babut a gyerek kellene a férjem kellene én meg nem...


de már nem érdekel....

:)

a helyedben mondanék valamit igen mert anno nekem is fontosak voltak a családhoz akartam tartozni, mai eszemmel lesza..nám, de úgy gondolom az a legjobb ha vőlegényednek mondod hogy ez nagyon rosszul esett és esetleg ő beszél a családjával.


Remélem te családtag leszel náluk!

Sok sikert..:)

2012. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%
Van aki felköszönt szülinapomon, és van aki nem. Megszoktam. Anyósom minden évben csokival köszönt. A lényeg, hogy eszébe jutok, az mindegy, hogy nem szeretem és ezt ő nagyon jól tudja.
2012. nov. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó vagyok azért a fiuk menyasszonya nem idegen..bocsi de egy család lesznek, ő lesz az unokájuk anyja stb


Messze nem idegen............

2012. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

??? Idegen??? Bocs, de Neked a család szó mit mond, mint olyan?

Én mindig felköszöntöm őket, külön figyelek erre, mert nekem ők fontosak, szeretem őket és sok mindennel tartozom nekik. Számukra viszont ez a dolog úgy látszik nem fontos.

2012. nov. 19. 10:06
 7/36 anonim ***** válasza:
75%
Engem igen. Mondjuk nálunk a párom meghívta az egész családját ünnepelni:)
2012. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

engem nem csak felköszöntenek,hanem ajándékot is kapok,szülinapi ebédre áthivnak (vagyis mindkettőnket párommal),torta is van.

Ahogy karácsonykor és névnapkor is kapok én is ajándékot.

Igaz én is felköszöntöm őket,vagyis közösen párommal.


Saját szüleim bezzeg nem...

2012. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanék semmit. Engem a tesóm felejtett el mindig megköszönteni. Aztán én is elfelejtettem a születésnapját.

Soha többet nem felejtette el, mikor van az enyém.

Ne törődj velük..

Anyós vagyok, tehát koromnál fogva kezdek szenilis lenni..:)

Vők születésnapját felírom a naptárba, de van amikor valamelyik lányom dél körül küld egy smst, hogy pótoljam a köszöntést, mert mondjuk, elfelejtetem lapozni a naptárba.. Lehet, ők is csak elfelejtették, rosszindulat nélkül.

2012. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
81%

De még nem a család tagja.

Attól, hogy a kisfiukkal járogatsz(nem, még nem vagytok házasok!), még nem tekintenek automatikusan a család tagjának.

2012. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!