Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan viselkedhetnék ebben a...

Hogyan viselkedhetnék ebben a helyzetben természetesen?

Figyelt kérdés

Már pár éve a nagynénimnek van egy párja.

Azóta most 2 éve született gyerekük is.

Viszont mindig úgy éreztem hogy a párja jól néz ki, viszont ha ő ott van a közelemben nem tudok természetesen viselkedni, nem nagyon tudok rá nézni, visszahúzódobb leszek.

Beszélni sem nagyon szoktam vele ez miatt.

Próbáltam normálisan kezelni, de bármikor találkozom vele mindig ilyen fura leszek.

Nem szeretnék semmit sem, persze más pasik érdekelnek, de ahogy megjelenik akkor mindig úgymond tetszik és félénk leszek.

Szeretnék normálisan viselkedni, ez ügyben mit tudtok tanácsolni?

21/N


2022. aug. 10. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Keruld a talalkozast vele

Lehet tulsagosan szimpatikus neked es csak ezert erzed

2022. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Ez teljesen normális, hogy tetszik neked a nagynénjéd párja. Szerintem.

Végülis az érzéseinkkel nem tudunk mit kezdeni, azokat nem mi irányítjuk.

Viszont a viselkedésünket, tetteinket igen. Szóval semmiképpen se kezdeményezz felé, mert egy nagyon nagyon allattomos, szánalmas, kétszínű, és hadd ne mondjam még milyen húzás lenne a részedről.

Szóval ne tegyél semmit légy szíves, magyarán mondva.

2022. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első válaszolóhoz, aki azt mondja lényegében, hogy jobb kerülni a nagynénéd pasijával való kontaktust. Inkább kerüld, mintsem egy véletlen pillantásból, vagy a testbeszédedből nyilvánvaló legyen akár a pasi, akár a család számára, hogy tetszik neked nagyon ez a férfi. Egy otthagyott merengő pillantásból a család nőtagjainál egyből az lenne a szóbeszéd, hogy felfalod a pasit a tekinteteddel...
2022. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 Semmi ilyen nincs bennem, nem akarok ra mászni, igyekeztem nem kimutatni.

Csak szimplán ha megjelenik akkor érzek úgy, de amúgy nem.

Ha pedog megjelenik természetesen szeretnék viselkedni.

2022. aug. 10. 15:31
 5/8 A kérdező kommentje:
#1 Egyébként egy normális embernek ismertem meg, lehetséges, mert mikor a többi családtagon rajtam nevetett, akkor ő nem tette.
2022. aug. 10. 15:32
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Képzelj a feje helyére egy halloween tököt, vagy krumplit és máris visszatér az agyadba a vér!

Egyébként a pasi már nyilván levette, hogy mi az ábra, így én is azt mondanám mint az 1-es, hogy lehetőség szerint kerüld a találkozásokat! ...de NE FELTŰNŐEN!

2022. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Feltünöen is lehet, értené a célzást.
2022. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Kerüld a találkozást. Az érzéseinket nem erőszakolhatjuk meg, és ha neked tetszik a férfi, akkor sajnos mindig visszahúzódóbb leszel.
2022. aug. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!