Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miert viselkedhetett igy velem?

Miert viselkedhetett igy velem?

Figyelt kérdés

El voltunk menve apummal es a testveremmel valami rokonokhoz es en azert hogy ne legyen a nap vegere ep annyira rossz kedvem inkabb az unokatestveremmel toltottem az idot. O fiu es 20 eves. Inkabb megmagayrazom, hogy mitol lett rossz kedvem. Apumnak a keresztapja nagyon rosszul van, igazabol mar haldoklik. Nem vagyok szivtelen, de nem szeretem amikor az emberek gyengenek vagy sirni latnak. Torodtem aval a bacsival is, de mar ereztem, hogy nem birom tovabb es kimentem az udvarra, s onnan pedig inkabb mint az uncsimmal voltam. Minden szep es jo volt vele, de mintha maskent viselkedett velem es tett egy par furcsa megjegyzest es kerdezett is olyanokat amiket egy fiu nem nagyon szokott. Pl hogy szoktam-e festeni a kormom, szoktam-e sminkelni magam, meg hogy alok a fiukkal s aztan jottek a megszokott unokatestveri szivatasok. Normalisan voltam oltozve, csak a kormeim voltak kifestve ami nalam "csoda" es a hajam volt kibontva.

Csak en torom hiaba hu..esegeken a fejem? Van-e valami jelentosege ezeknek?

15\L



2013. aug. 3. 05:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Az egy dolog, hogy a helyesírásod egy katasztrófa, de úgy látom, hogy magyarul sem tudsz rendesen:

"El voltunk menve" ???

Összekarmolom az arcom!!! Körömfestés helyett nyelvtant tanulj!

2013. aug. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolóval egyet értek, de hogy a kérdésedre is válaszoljak, ne magyarázz bele a dologba semmit. Értem én, hogy 15 évesen már a világ királynője akarsz lenni, akitől mindenki hanyatt esik, de ez a fiú az unokatestvéred, biztos, hogy nem nyomult rád. Te voltál náluk a vendég, ezért törődnie "kellett" veled, márpedig miről beszélgessen egy húszéves srác egy fruskával, ha nem sminkekről, körömlakkról, meg "aztan jottek a megszokott unokatestveri szivatasok" ennyi, ne képzelődj.
2013. aug. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normálisan viselkedett, nem valószínű, hogy van jelentősége, nekem ebből nem jött le semmi.
2013. aug. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A szenvedő alakban írt első mondatrészen kívül semmit nem értettem, de biztos marha komoly dologról van szó. :-)
2013. aug. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális bátyi érdeklődés.:)
2013. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 Andi, elmagyarázom:

A kérdező el volt menve, de a kedve el volt ronvta, mert egy rokona haldokolva van, és hogy ne legyen sírva látva, az ideje az unokatesóval volt töltve. De ő furcsán volt viselkedve, mondva, kérdezve, mint pl. körme festve van-e, és sminkelve van-e, de csak a körme volt festve és a haja kibontva. Most hülyeségeken van törve a feje.

2013. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Úristen!! Mi ez a helyesírás?! Egyáltalán mi ez a baromi nagy probléma?!

Na de válaszolok is: Igen, hülyeségeken töröd azt a kis fejedet. Az égvilágon semmi jelentősége nincs ezeknek. Az, hogy érdeklődött felőled, teljesen normális. Főleg ha unokatesóról van szó...

2013. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 VegasGirl válasza:
100%
Örülj neki, hogy észrevette a változást rajtad (jelen esetben a körmödet)! Érdeklődik a magánéleted iránt, de nem azért, mert bejössz neki, ezek bevett vendéglátós kérdések. Ha úgy gondolkoznék, mint te, akkor már vagy 20 apukámmal egy idős férfinek bejönnék elméletileg. :D Szóval nyugi, nem nyomult rád az unokatesód, csak barátságosan el szeretett volna veled beszélgetni. :)
2013. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy valaszoltatok!

Legalabb felvilagositottatok, hogy milyen logikatlan dolgokon gondolkozok. Elnezest kerek a helyesirasomert, a buta kerdesert es azert, hogy hiaba toltottetek el azt az idot amiben elolvastatok a kerdest es valaszoltatok ra. A furcsa kifejezesekert meg annyit mondhatok, hogy Erdelyben lakok es itt majdnem minden falunak van tajszolasa es a varosokban pedig nagy az elromanosodas. Masodik valaszolo: megfogadom a tanacsod es nem fogok a dolgokba belemagyarazni, de annyit megjegyeznek, hogy se a vilag kiralynoje nem akarok lenni es fruska se vagyok. En is mindig megprobalok beszelgetni a vendegeinkkel es legtobbszor elegge nehez kozos erdeklodest talalni. Semmi komoly dologrol nincs szo csak ez az eset hirtelen az eszembe jutott es kivancsi voltam a velemenyetekre.

Megegyszer bocsanatot szeretnek kerni a sok baromsagert amit irtam. Mar megtudtam, hogy milyen logikatlan dolgokon gondolkoztam es ezentul ketszer meggondolom, hogy erdemes-e feltennem egy kerdest. Tobb valaszra nem hiszem, hogy szuksegem lenne. Beerem ennyivel is es azt gondolhattok vagy valaszolhattok amit akartok, mert nem zavar.

2013. aug. 3. 14:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Jófej lányka vagy, mert nem sértődtél meg, és nem kontráztál rá a nem éppen kedves válaszokra! Arra figyelj, hogy ha kérdezel valamit, akkor azért írjál helyesen, és érthetően, logikusan fogalmazzál. Ellenkező esetben egy buta fruskának gondolnak, és ilyen kommentekre számíthatsz.
2013. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!