Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » 76 éves nénikém kórházba...

76 éves nénikém kórházba került és most lesz a születésnapja. Milyen apróságot vihetnék be neki aminek örülne? Nem tárgyi dologra gondolok, mert az csak útban lenne ott.

Figyelt kérdés

Sütit már visz a nagybátyám. Enni innivalóval el van látva meg olvasnivalóval is.

Virágot tilos vinni. De üres kézzel mégsem szeretnék beállítani. Jól jönne valami ötlet.

Annyi infó van még, hogy laktózérzékeny.


2022. aug. 11. 16:30
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
68%
Jaj de egy okostojás vagy kérdező. Imádom az ilyen határozott véleményeket :D
2022. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

31 most azért kell belémkötni mert még nem rohadtak ki a fogaim meg a rokonaimnak sem?

Nem mindenki vérrokonom.

De mondjuk tudom ajanlani a legjobb fogkrémeket és fogkeféket, az édességek kerülését és a napi kétszeri alapos fogmosást valamint a fogorvosi kontroll vizsgálatot. Nekem 4 tömött fogam van. Szerintem ez így is elég gáz. Nem tudom valakinek, hogy lesz protézise 50 éves korára. Az biztos nem genetikai hiba.

Nem gondoltam, hogy a protézis 2022ben olyan menő hogy megszólják akinek 50 felett nincs. :D

32 mi közöd hozzá mit viszek. Te nem leszel ott és eddig is csak trollkodni jártál ide. Nem mellesleg képzeld lehet kapni diakcsemgét amiben megpucolva van a mogyoró. A dinnyére is tegyél még valami megjegyzést, azt se hagyd ki. 😝 Azért belegondolnak azok akik itt szemétkednek velem, hogy milyen rosszul érinthet, hogy akit szeretek és közel áll hozzám súlyos beteg lesz? Szégyellhetitek magatokat. A segítséget pedig nagyon köszönöm. ❤

2022. aug. 12. 09:36
 33/43 anonim ***** válasza:
67%

32 mi közöd hozzá mit viszek


mondjuk az, hogy tőlünk ezt kérdezed? meg az, hogy ápolóként nekem fog sírni a szobatársa?

Ráadásul ha olyan súlyos beteg, korántsem biztos, hogy bármit megehet vagy meg tud enni.

2022. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

34. Nem írtam le melyik városban van azt sem melyik kórházban sőt azt sem mi baja van. Elég kicsi az esélye, hogy találkozni fogtok. ;)

Normális embereknek tettem fel a kérdést nem neked. Biztos nagyon meglepő lehet, nem körülötted forog a világ.

A jó isten mentsen meg mindenkit az ilyen egészségügyi személyzettől.

De megnyugtatlak épp egyedül van a szobában így akár trombitát is vihetnék.

Több választ köszönöm nem kérek mert már megvan az ajándék.

2022. aug. 12. 11:03
 35/43 anonim ***** válasza:
79%

Okos ötlet a dinnye. Ja, nem.

Van egy közös hűtő, amit nem ildomos egyedül elfoglalni, nyilván nem fél szeletet viszel. Azt írod, súlyos állapotban van, tehát egyedül ki se tud menni érte, ha enni szeretne belőle...


Mogyoró, mint mondták, szintén nem túl praktikus, akkor sem, ha a szupika családodban mindenki tökéletes. Mert ha a foga közt marad, nem biztos, hogy tud ugrani fogad mosni.


A stílusoddal a legjobb ajándék, ha nem mész a közelébe.

2022. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
60%
Jaj de okos lány vagy, hogy még fogat is tudsz mosni :D
2022. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Pszichiáter tud rajtad segíteni én nem. Teljesen feleslegesen folytatod a gyalázkodást és embertelen viselkedést nem fog változni tőle semmi.

Nagyon sajnállak, hogy az egyetlen örömöd egy szép nyári napon hogy belerugj még párat abba aki amúgy is a földön fekszik. A te veleményed pedig nem "mindenkié" csak egy senkié. ;) tudom nehéz de próbálj más kerdezőket is boldogítani. Ide ocsmánykodtál már eleget. Állj odébb. Köszi.

2022. aug. 12. 13:05
 38/43 anonim ***** válasza:
55%
De az megvan, hogy különböző emberek válaszoltak neked?
2022. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
55%
40, jó eséllyel nem tűnik fel neki.
2022. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
90%
A dinnyét én írtam, és ötletnek azt is leírtam, hogy eleve darabolva vigye, behűtve, és mikor ott van, amíg beszélgetnek elfogy a dinnye. Így is lehet. Fura emberek vannak itt az fix. :(
2022. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!