Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerinted normális ez apai...

Szerinted normális ez apai mamám és nagybátyám(k.apám részéröl)?

Figyelt kérdés

22/F vagyok.. 11 éves voltam mikor anyamek elvaltak...... de most nem az a lenyeg... hanem azt szeretnem kerdezni, normalis az hogy mamam meg Keresztapam(apam occse, nagybatyam) minden nap irnak nekem reggel, este, napkozben h micsinalok stb.. ma is reggel irta keresztapam.. szia mizu mitcsinalsz ..... kollegam szerint tulzas minden nap mert nem egy haztartasba elunk. Anno tanarom is mondta hogy ö azzal foglalkozik akivel egyutt el haztartasban pl lanyaval, ferjevel, anyukajaval... de hogy mitcsinal meg hogyvan a testverenek a lanya meg az anyja testverenek a fia ö ezzel nem foglalkozik nincs ra ideje minden nap, max unnepekor vagy havi 1x de o nem irkal rokonokra minden nap o nem er erre ra meg azt kerdezni ki micsinal stb o teszi a sajat dolgat. ., mondta ezt anno tanarom.. ....

Es hogy tulzas szerinte is h mama meg foleg nagybatyam(k.apam) minden nap ram ir max havi 2x lenne normalis nem minden nap..


2022. aug. 16. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is túlzás.
2022. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Hű bæmeg, az is baj, hogy törődnek veled?
2022. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnek, törődnek veled, még ha ez számodra teher is.


Az, hogy más családoknál hogy van, azzal te ne törődj, mert minden család más.

Nekem pl. a testvérem 40 éve 1000 km-re él, de hetente 2x biztos, hogy minimum 2 órát beszélünk skype-on, mert van témánk egymás számára.

Mások meg a szomszéd utcában lakó testvérükkel találkoznak, vagy beszélnek egy évben egyszer, karácsonykor a szülőknél.

Akkor most melyik a norma?

Ha téged ennyire zavar, hogy a nagybátyád/keresztapád meg a mamád naponta rád ír, akkor mondd meg, hogy nem mindig tudsz válaszolni és ebből ne legyen sértődés! Aztán írsz 2 szót, amikor ráérsz és ezzel el van intézve.

2022. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Szerintem inkább meglepö, de nem túlzás. Én pont az ellenkezöje vagyok, még az ünnepekröl is megfeledkezdm, így számomra hihetetlen és egyben csodálatos, hogy vannak ilyen emberek, szerintem jó, hogy ennyire fontosnak tart, semmiképp nem basznám el igénytelenséggel…
2022. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem átlagos, de inkább becsülendő, feltéve, ha nem számonkérés jellegű és nincs nagyon a terhedre. Szerencsére nekem is van olyan távolabbi rokonom, akivel szinte napi kapcsolatban vagyunk, én örülök neki.
2022. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, hogy ritkábban írjanak rád, ne reagálj mindenre és kész. De tényleg örülhetsz, hogy így törődnek veled. Sokan vágynak ilyen rokonokra, de hiába, nekik nem ilyenek jutottak...
2022. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán
2022. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!