Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért csinálja ezt az unokahugom?

Miért csinálja ezt az unokahugom?

Figyelt kérdés
Tehát tudni kell róla hogy Angliába lakik, kb már 9 éves kora óta mindig is magányos volt, sok gondja van, az iskola se ugy megy neki, és mivel koztunk csak pár év van, elegge jol ossze baratkoztunk mostanaba, és elkezdte mesélni hogy egyszerűen nem talál ilyan fiút mint amit elképzelt, eddig semmi fura nem volt ebbe hiszen mindenkinek van egy elképzelt ideálja, és elkezdte mesélni hogy szokott csinálni kamu profilokat leginkább amugy képek nélkül, azt igy elkezd beszelgetni lanyokkal, (fiú néven) nos mielőtt még valaki erre gondolna, nem, nem lezbikus, semmi ilyen hajlam nincs benne. Azt mondta hogy ilyenkor azt a személyiséget adja elő a lányoknak amilyen fiúra ő vágy, szeretethiányos, semmi fiuval nem volt még soha dolga, visszont normális lány nem arrol van szó, csak vannak ilyen beütései, es igazából en ezt nem értem miért csinálja. Mesélte hogy neki kb 2 évente tetszenek meg fiúk, nagy nehezen, az utolsó aki tetszett neki hasonlo volt mint az idealja, csak 7 évvel idosebb volt tőle tehát nem lehetet volna belole semmi, párszor látta ezt a fiút de meselte hogy több hónapon át rajta gondolkozott, nyilvan nem betegesen mert azota már nem érdekli, de nem értem miért csinalhatja ezt? Szerintem ahhoz hogy valaki már ilyen dolgokat csinál, ahhoz nagyon de nagyon szeretethiányosnak kell lenni.
2022. szept. 26. 22:21
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
És azt is mondta hogy fél attol hogy nem normális vagy ilyesmi. Szerintem csak nagy a szeretethiány, se a szüleitől nem kapott meg eddig senkitől.
2022. szept. 26. 22:22
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Hány éves most?

Mert, ha 16, akkor kinövi, mert még kamasz

2022. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
99%

Az az érzésem, túl sokat tudtam meg valamiről, amihez semmi közöm...


Túl nagy feneket kerítesz valamiféle kamaszos hóbortnak.

2022. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Magányos szegény, meg valószínűleg nem egy beépülős személyiség, ami még tovább nehezíti a dolgokat.
2022. szept. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Kéne neki valaki partner akivel el tudna lenni, beszélgetni stb.
2022. szept. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
7 évvel idősebb pasival miért nem lehet összejönni?
2022. szept. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Most miért kell lepontozni? Nyilván nem mindegy, hogy az unokahúg 12 éves vagy 30, amit a kedves kérdező persze nem írt le.
2022. szept. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező: valószínűleg ki fogja nőni, de iskolapszichológust felkereshet.
2022. szept. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Hetes a kérdező unokahuga nyilván nem lehet 30 éves, ha még iskolás. Max 18 éves lehet, amit én erősen kétlek, szerintem 14-17 év között lehet kb. Úgy meg +7 év közte és egy másik ember között sok. Szerinem.
2022. szept. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
15 éves, tehát az a 8 év eléggé sok lenne még szerintem.
2022. szept. 27. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!