Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Idegesít az unokahugom! Mit...

Idegesít az unokahugom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az unokahugom 10,én 14 éves vagyok.Ha itt van nálunk,mikor az anyukája dolgozik,állandóan felcseszi az agyam,ès mikor jól odaszólok neki,elkezd ordítani,és akkor én vagyok a sz*r...Most is,Kedden megyünk egy fürdőhelyre,és úgy volt,hogy 4-en megyünk(Öcsém,anyukám,mamám,én)Aztán az anyukája akkor is dolgozik,ezért ő is jön velünk..De ha ott elkezd nekem beszólogatni,esküszöm hazajövök a francba..Szerintetek mit lehetne csinálni ilyen helyzetben?

2017. jún. 22. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Úgy meg kell sértened, hogy ne akarjon hozzád szólni.
2017. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha a felnőttek mindig az ő oldalára állnak, akkor semmit. Sajnos amíg nem tudsz elköltözni szülőktől és ők jóban vannak az unokahúg családjával, addig nyelned kell a békát. De remélem, nem ennyire rossz a helyzet és legalább az unokahúg is rendre van néha rakva.
2017. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Csapd le a kis sz@roat a g. Ecibe. 😁😁
2017. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kedves második válaszoló,sajnos nem szidják le,születèse óta ő a szent,az egyetlen kiskirálylány az egész földön,a mindenben igazatmondó kisbárány.. :D
2017. jún. 22. 14:41
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Te vagy az idősebb, gondolkozz! Ha beszól, és figyelmen kívül hagyod, egy idő után bele fog unni a folyamatos szekálásba. Semmi értelme leoltani a g*cibe, hiszen elég éretlen még. Pláne, ha ő a kiskirálylány főleg ne.
2017. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Hát nem tudom. Saját tapasztalatom az, hogy semmit se tehet, mert a felnőttek (még a saját szülei is) az unokahúg oldalára állnak. A kérdezőnek mondják, hogy Te vagy a nagyobb, okos enged, hagyd rá, stb. És tényleg bármit megtehet a kis csaj, mert elkényeztetik. Nekem az egész vége az lett, hogy mikor egyetemre mentem, megromlott a viszonyom az unokatesóm családjával majd végül a sajátommal is, mert miért nem tudom befogni, én vagyok a nagyobb, okosabb, stb... Csak hát eljött az a pont, amikor már nem akartam tovább tűrni, azóta boldogabban élek.

A korkülönbség nálunk 6 év és azonos neműek vagyunk.

2017. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Lökd bele a mélyvízbe.
2017. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Szard le. Ne foglalkozz vele.

Ha odajön beszólogatni vegyél fel fülhallgatót és hallgass zenét h ne is halld amit mond. Ha ott van, vonulj el a szobádba őt meg zárd ki.

A fürdőhely meg viszonylag nagy, nem kell ugyan ott lenni: menj másik medencébe, stb...

2017. jún. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
24%
Fojtsd vízbe, Isten úgyis megbocsát.
2017. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mást is idegesítenek a pattogó kis taknyok,ahogy elnézem...
2017. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!