Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Emberek, a kezeteket a szívete...

Emberek, a kezeteket a szívetekre téve: nem zavaró érzés látni a 10-20 évvel fiatalabb rokont, akit láttatok pelenkában szaladgálni, hogy fiatalként akár dupla annyit keres vagy akár a Marsra is eljuthat, ha akar?

Figyelt kérdés
2022. nov. 18. 12:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Sőt, engem kifejezetten boldoggá tesz, hogy tudnak előre haladni.
2022. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Én összességében inkább azt látom hogy egyre nehezebb a fiataloknak. Nem, nem irigykedem a nálam 15 évvel fiatalabb unokaöcsémre.

Ha szívemre teszem a kezem, akkor inkább azt tudom mondani hogy a szüleimre irigykedek legbelül.

2022. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem. Sőt, örülök, hogy ennyit elért az életben. Tanulásra lehetőség nekem is adott volt de nem éltem vele. Lehet, hogy dupla annyit dolgozom fele annyi pénzért de ez a saját "problémám" magamnak köszönhetem senki másnak .
2022. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%

Mivel 22 vagyok így 10 évvel italabbra nem is nagyon tudnék.

Inkább azt látom át mostmár hogy sok fiatal ezzel a leszarom a sulit dologgal hogy elrontja az életét

Visszagondolva bárcsak én is jobban hajtottam volna

3as tanuló voltam


De a pl 20 évesen vagy velem egyidősek közül pont azt veszem észre hogy a béka segge alatt sem tartanak, pl hozzám képest.

Van akinek már gyereke van pl volt osztálytárs

Vagy pl boltban dolgozom, látom hogy az anyja fizeti neki az energy italt (csak 1 dbert jonnek be es az anyja fizeti)


Vagy pl kocsija sincs még vagy jogsija


Nekem annyiból könnyebb volt hogy a szüleimtől kaptam 500e ftot a jogsira meg nézzek valami kocsit

(Ha van esélye a szülőnek támogatni ez szép dolog!)

Ekkor már dolgoztam így még gyűjtöttem is, 300 ért tudtam venni egy kis szart :D

De nem volt vele bajom elhasználgattam, azóta persze gyűjtöttem és vettem egy sokkal újabbat sokkal szebbet!

Ja és az is más kérdés hogy valaki elcigizi elissza meg napi 3 energy ital

És akkor már az aznapi fizud fele el is ment.. vagy félreteszi és nem költ szarokra (mint én sem) és 22 évesen lányként van egy csomó megtakaritott pénzem, amennyi még sok 30+ osnak sincs.

De ehez hozzátartozik hogy 17.5 éves korom óta dolgozom! Folyamatosan.


Szóval kire is legyek irigy?

Egy kisvárosban lakom, ha a kinyalt seggű 20 millás kocsival járkáló fiatalokat nem nézem azt gondolom eléggé kiemelkedek a fiatalok közül


Ha irigy vagy valakire nem irigykedni kell hanem tenni azért hogy te is elérhess annyit!

Tervezek több vállalkozást a jövőben, csupán leleményesnek kell lenni szerintem!

2022. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

#4

Ez elég offtopic, de azért amit írtál az utolsó két mondatban az eléggé leegyszerűsített meseszerűség.

A vállalkozáshoz sokkal több kell mint egy kis lelemény, és nem mindig lehetséges "tenni" hogy ugyanazt érd el mint az irigyelt személy.

2022. nov. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

4!


Ha olyan leleményes lennél, akkor 20 évesen nem boltban dolgoznal, hanem egyetemre járnál.

2022. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

4:🤣

Ennyi rólad.Dícsekedni akarsz magaddal de neharagudj nem sokat értel el...az hogy van egy szebb es jobb kocsid plusz megtakarítod pénzed(szerintem keves30+nak van ennyi)🤣én annyira jót nevettem rajtad.Nagyon bírok ilyeneket akik annyira sokra tartjak magukat és azthiszik marha nagy tapasztalattal rendelkeznek😆

2022. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Nekem is megvoltak/megvannak a lehetőségeim. De látva pl. a jelenlegi oktatási rendszert, a mostani iskolásokat nem irigylem.
2022. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Én keresek a legjobban a családban 😁 egyébként meg tudok örülni más sikerének.
2022. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem, főleg h kapcsoaltot sem tartom a rokonsággal.
2022. nov. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!