Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Más is utálja a karácsonyt?

Más is utálja a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Hetek óta görcsben van a gyomrom, hogy találkoznom kell rokonokkal.

Egy kedves szavuk sincs hozzám.


2022. dec. 17. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menj.
2022. dec. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Alternatíva, hogy itthon ülök egyedül ami elég nyomasztó.
2022. dec. 17. 22:24
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek mész? Nálunk is ilyenek a rokonok, nem megyek. Meg van oldva a probléma.
2022. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
En sem szeretem. Tul nagy felhajtas a semmiert. Senki sem kivancsi a masikra, mivel utana honapokig nem keressuk egymast. :/
2022. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Én siman nem foglalkozok vele, nem utálom, ha más szereti, hát szereti. Ha meg rokonok jönnek simán maradok a szobámban.
2022. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Nyomasztó otthon ülni egyedül olyan rokonok helyett, akikkel nem is akarsz lenni? Nincs baj a fantáziámmal, de én ezt el se tudom képzelni. Nyugalomban vagy, azt csinálsz, amit akarsz, nem kell görcsölnöd semmin, nem b.sztat senki. Ez olyan nyomasztó?
2022. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Én is utálom, és kikerülni sem tudom igazán.
2022. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Alig várom január 2-át. Végre vége az "ünnepi " felhajtásnak, őrületnek.
2022. dec. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Én próbálom rövidre fogni és hamar hazajönni.

Valahogy nekem sincs kedvem a hangos családi összejövetelekre.

Az én család látogatásom több szakaszból áll, külön anya, külön apa látogatás. Szeretem a szüleimet,de anya túl fog progninelorr látom. Gyerekkoromban a karácsony az gyomorgörccsel téli volt. Bár sose segíthettem a konyhában de ilyenkor nagyon durva verbális erőszaknak voltam az elneszenvedője amiért mindenét anyaábak kellett csinálni. Apám mikor még együtt voltak, halászlé főzés után nagy koszt hagyott és a mai napig is hagy maga utan. Így mindig hallgattam a veszekedést. Utána mi gyerekek jöttünk amiért nem csinálunk semmit. Utána a fenyőfa díszítés is egy trauma volt. Mert hogy milyen rondán díszítették fel.


Na most felnőttként inkább csak pár oracskara szeretnék menni,most se segíthetek a konyhába mert úgy is rosszul csinálnám.


Párom családjánál minden látogatas abból áll, hogy két három ember (férfi) kiabál. És más meg se tud szólalni. Ez a három ember képes két év után újra felhozni a covid oltásos fa.szságait. amiben burkoltan nekünk üzennek amiért mi beoltattuk magunkat. És hogy a szomszéd Piroska is biztos emiatt halt meg. A mi álláspontunk kicsit de érdekli őket. És igazabol szóhoz se tudnánk jutni mert mindent kiabálva mondabak el.


Már a kisgyerekkel se nagyon tudok játszani aki ott van a családban. Hát éves. De telefont nyomkod.

Fél telt el amióta első osztályos, és szerintem elég gyatrán halad az írás,olvasással. De nem bántom, én próbálok játszani rajzolni vele, de ugye az autóversenyzés játék jobban érdekli. Ha társasozok vele,akkor dühkitörèst kap ha veszít. Csodásan növelhetik a szülők. Alig várom h otthon legyek. Sajnos három napig távol leszek

2022. dec. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Én nem utálom a karácsonyt, de én nem is vagyok akkora balek, hogy olyanokkal töltsem, akiket nem szeretek.
2022. dec. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!