Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőm szórja a pénzt, de...

Sógornőm szórja a pénzt, de én vagyok fura?

Figyelt kérdés

Sógornőm folyton felhánytorgatja, hogy ők sokkal jobb cuccokat vesznek a babának( kb egyidősek a gyerekek 5 és 7 hónaposak). Pl hogy ő biztos nem venne semmit pepcoban meg nemvenne sajátmárkás pelust...stb. Én simán ezeket veszem, és ruhából is olcsót mert úgyis kinövi azonnal.


Most eléggé megsértődött, mert megint leszólta a pepcos meg turis ruhákat, mire elegem lett és visszaszóltam, hogy nekünk viszont van saját autó, kertes ház, ők meg a hűdemarkás babaruhával mire mennek a bkv-n, a kis 2szobas lakásban...most meg nem akar beszélni velünk. Kinek van igaza?


Ja, hozzáteszem, mindig elszórja a pénzt húlyeségekre, de mi vagyunk a csórók, mert babylove pelust veszek, hát legalább az én gyerekemnek van külön szobája.



2023. jan. 31. 14:59
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
86%
Mind a ketten idióták vagytok. Ugyanolyan kicsinyesen dicsekedtek a cuccaitokkal. Ha felnőtt módra viselkednél, csak röhögnél rajta.
2023. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
87%
A bunkók csak bunkóságból értenek, jól tetted. Most legalább kussol, és más irányába köszörüli a nyelvét. Mégis miért kellett volna tűrnöd, hogy piszkáljon ilyen h.ülyeségekkel?
2023. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jól tetted, hogy visszaszóltál úgy, ahogy ő tette. Ebből legalább ért.
2023. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
77%
Babylove peluson összeveszni bszki hát hallod kisebb túlzással a 7 hónapos gyereked érettebb nálad meg a sógornődnél is mentálisan... és ilyenek szülik tele az országot
2023. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
81%
két dedós.
2023. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
80%
Te csinálod jól. A ruhamárkákon élvezkedni primitív dolog, a hülye emberek szórják el a pénzt mindenféle drága szirszarra, ezért maradnak csórók.
2023. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
36%

Nem azt szúrtad el, hogy vissza szoltál neki, hanem hogy hetek óta gyüjtötted magadban a savat, és most úgy hánytad rá, hogy szóba se tudtok állni.


Kérj bocsánatot, mondd el, hogy túlzásba estél, és hogy miért csináltad. Ha ér valamit a kapcsolatotok, előbb utóbb megérti a helyzetet.


Te pedíg próbáld meg legközelebb kultúráltan jelezni ha valami zavar, ne várd meg, amíg elönti az agyad a lila köd.

2023. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
95%

Egyértelmű, hogy a lényeget tekintve neked van igazad.

Persze nem mindegy, hogy hogyan tálaltad, de legalább remélhetőleg leállítottad!

Annyit azért elmondanék, hogy ahol van BKV szinte feleslegessé teszi az autót. Nekem van Budapesten, de csak azért mert a munkámhoz kell. Ha ahhoz nem kellene, akkor eladnám, mert egy pénznyelő minden szempontból és a BKV-val mindenhova el lehet jutni, jóformán háztól-házig.

Szerviz, súlyadó, biztosítás, fizetős parkolás, üzemanyag, és ami még nem jutott eszembe. (Mellesleg napközben a fél életem rámegy parkolóhely keresésre) A nagybevásárlásokat is lehet intézni házhozszállítással, tehát az sem lehet gond.

Egy kétszobás lakás is igencsak szép kezdés egy fiatal párnak, nyilván nem innen fogják eltemetni őket, majd ha kicsinek találják, továbblépnek.

Mindkét esetben mások a prioritásaitok, az övékével sincs hiba!

A hiba csak ott van, hogy vetélkedtek, de ezt most talán lerendezted!

Ha most megsértődött, majd megbékél előbb-utóbb, hiszen lesznek családi események, amellett a férjével testvérek vagytok és a történtek nem akkora tragédia, hogy örökre szakítsatok.

2023. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
23%

Egyértelmű, hogy a lényeget tekintve neked van igazad.


Nem biztos. Nincs igénye mindenkinek a kertes házra és az autóra... Ellenben szívesebben ad a gyerekre nem használt ruhát.

2023. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
90%

#9

Figyelj már oda a kérdésre 9-es!

Nem az a Kérdező gondja és nem is arról szól a kérdés, hogy ki és milyen cuccba öltözteti a saját gyerekét, hanem arról szól a kérdés, hogy

"Sógornőm folyton felhánytorgatja, hogy ők sokkal jobb cuccokat vesznek a babának..." Figyelmedbe ajánlom az első bekezdést!

FEL-HÁNY-TOR-GAT-JA!

Erre írtam amit írtam.

2023. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!