Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Esküvő/lakodalom meghívás...

Esküvő/lakodalom meghívás interneten keresztül?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék kérni... 6éve volt a polgári esküvőnk,mivel a család nagyrésze külföldön tartózkodott (unokatestvérek) érthető,hogy nem jöttek el. Ma kaptam egy meghívót interneten keresztül (egy kép messengeren) első unokatestvértől h szeretettel meghívnak a lakodalmukba,hozzáteszem 10percre lakunk egymástól. Férjem szerint illene elmenni,össze is kaptunk emiatt,viszont a kapcsolatot nem tartjuk kislányom 3éves meglátogatni soha nem voltak, mi ajándékot nem kaptunk tőlük és nekem rosszul esik,hogy annyira nem vették a fáradtságot,hogy legalább felhívjanak vagy eljöjjenek hozzánk. Tudom 21.század de mégis a szívemre veszem. Ti a helyembe elmennétek?
2023. febr. 7. 23:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
A férjed menjen, ha annyira akar, én hagynám az enyémet menni. Nekem viszont eszemben sem lenne, ha fejre áll, akkor sem.
2023. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha 10 percre laktok egymástól és még soha nem látták a kislányodat, akkor itt nem a meghívás formájával van baj (bár ilyen közelről jobb lett volna személyesen meghívni), hanem az egész kapcsolattal is. Szerintem ők is csak illemből hívtak meg, a férjed is csak illemből menne, tehát ez így elég kínos és erőltetett, és ha eddig sem foglalkoztak veletek, nem látogattak meg, stb, akkor meg sem érdemlik, hogy az esküvőre áldozzátok az időtöket. Ha a férjed úgy érzi tisztának a lelkiismeretét, hogy elmegy, akkor menjen (bár szerintem neki sem kellene), de te semmiképpen ne legyél ott, menjen a férjed egyedül!
2023. febr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Tuti nem, amúgy szerintem amúgy sem azért küldték mert annyira hiányoztok nekik, simán csak ment a " De hívjuk meg őket is, mert akkor meg mondják majd, hogy nem hívtuk meg őket "
2023. febr. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Simán vissza e-maileznék, hogy sok boldogságot, sajnos nem tudunk menni.

Egyébként valószínü azért hívtak meg, hogy vidd a pénzt.

2023. febr. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván gáz az internetes meghívás. De szerintem is inkább a kapcsolattal van baj.

Kérdező! Ha hoz személyesen meghívót akkor elmennél?

Mert én nem. Nálam voltak személyesen az unokahúgomék meghívni, de nem mentem el. Azért mert előtte 10 éve nem beszéltünk. Ők sem jöttek el a mi esküvőnkre, pedig akkor még volt kapcsolat. Ja és a mai napig nem értik.

Ne veszekedj a férjeddel, de mond meg hogy te nem mész. A kapcsolat hiánya miatt. A meghívás csak plusz.

2023. febr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
10 percre laknak, és egy meghívót nem képesek átadni? Menne el a fene.
2023. febr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Mi is kaptunk már e-mailben meghívót, szerintem.nincs vele semmi baj. Én elmennék. Lehet, hogy nem is csináltattak papíralapút?
2023. febr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy mennék el. 10 percre laknak, nem voltak képesek beugrani, és 3 év alatt a gyereket sem nézték meg? Hagyd a csudába.
2023. febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem jó a kapcsolat, akkor nem mennék.

De a kép meghívó nem zavarna. Teljesen normális már.

2023. febr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Nincs gond az e-maillel. Kapcsolatot továbbra sem akarnak, csak pénzt nászajándékba. Ha belefér nektek, menjetek el és bulizzatok egyet. Ha nem, akkor ne menjetek. A férjed, gondolom, tart a család haragjától, hogy majd kap a fejére, hogy illene menni. Ő nőjön fel szépen.
2023. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!