Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi olyan furcsa abban, ha egy...

Mi olyan furcsa abban, ha egy huszonéves alkoholt fogyaszt?

Figyelt kérdés
Hétvégén voltam lagziban a családdal. Tök furcsán néztek rám és cukkoltak azzal, hogy az asztalon fogok majd táncolni, mert alkoholt fogyasztottam. Nem értem mi olyan furcsa abban, ha egy huszonéves alkoholt iszik. A rokonság azt mondta azért furcsa, mert még nem láttak alkoholt inni... De attól, hogy még nem láttak valamit tőlem, attól miért lenne már fura? Valaki elmagyarázná? Ezt valahogy nem tudták megfogalmazni a rokonok...

2019. szept. 14. 00:15
1 2
 1/13 Savlekotő ***** válasza:
98%
Mert meg gyereknek tartanak,a gyerek nem iszik,ez ennyi,majd megszokják..
2019. szept. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a szóhasználatuk nem volt a megfelelő. Szerintem szokatlan-ként értelmezd.
2019. szept. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
*vagy pl meglepő
2019. szept. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt mindenki megtapasztalja. Én is huszonéves vagyok ittam már sokszor előttük és még mindig megjegyzik ha család előtt iszok, ez ilyen.
2019. szept. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk az a furcsa ha egy huszonéves nem iszik. Mi már csak ilyen alkesz népek vagyunk.
2019. szept. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak azért mondták,mert most láttak először alkoholt inni.

Amúgy nincs benne semmi furcsa,ha mértékkel fogyasztod.

2019. szept. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
99%

Ha ritkán találkoztok, akkor lehet még nem igazán tudatosult bennük, hogy felnőtt vagy.

Régen ezt hülyeségnek tartottam, de mióta felnőtt előttem egy generáció, értem. Van olyan, akire ha ránézek, még mindig a gyerek énjét látom és tök nehéz megértenem, hogy felnőtt, dolgozik, házas stb. Azt hozzáteszem, hogyha napi kapcsolatban vagy valakivel, más. De gondolom a rokonok java nagyon ritkán lát.

2019. szept. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Mert gyerekként tekintenek rád. Tudom,fura,hogy egy huszonévest gyereknek tekintik,de ők ezt még szokták meg.
2019. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonymousreview60 ***** válasza:
#7: +1
2019. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van... Vannak olyan rokonaim, akik kb. úgy kezelnek, mint valami ovis kisgyereket és hápognak olyanokon, hogy pl. van jogsim és vezetek, egyedül utazom el valahová, iszok alkoholt és kávét, van párom stb. Mindenért külön szólnak, figyelmeztetnek. Volt olyan, hogy pl. ilyen kis vajazó kést adtak a kezembe tortát vágni, mert biztosan megvágnám magam a nagy késsel... Először ki voltam akadva rajta és nem értettem, hogy most szellemi fogyatékosnak néznek vagy mi bajuk van velem. Viszont most már csak röhögök rajta, annyira nevetséges.
2019. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!