Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van egy rokonom, aki rendszere...

Van egy rokonom, aki rendszeresen küldözget képet a kajájáról. Erre mit tudnék reagálni? Kifogytam a válaszötletekből

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 14:38
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
62%

Keress rá, hogy cursed food images.

Válassz ki belőle egy-kettőt küldd át neki és biztos, hogy abba fogja hagyni.Mindig küldj el neki egyet amikor ős is átküldi a kajásat

2023. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
91%
Én az ilyen képeket csak be szoktam szivezni. Nem feltétlen azért, mert nem érdekel amit küld a másik, hanem sokszor egyszerűen nem is lehet mit reagálni. Pl. amikor nem vagyok otthon, édesanyám szokott napközben néhány képet küldeni a kutyáinkról. Imádom a kutyáimat, szeretem látni őket a képeket róluk, de most nem tudok érdemi valaszt írni minden képre, mert annak nem látom értelmét, hogy minden kép után megírjam, hogy milyen aranyosak.
2023. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
88%
Van ilyen ismim. Azt szoktam írni, hogy "jól néz ki, biztosan finom is". De mindig ugyanezt. Nem veszi a lapot, én meg csak ennyit biggyesztek oda, aztán lapozok.
2023. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
#15 én is ezt a kettőt szoktam használni, de már nekem kínos
2023. febr. 22. 16:58
 15/49 Kólauborkával ***** válasza:
94%
Megmondod, hogy amúgy nincs vele bajod, de annyira nem érdekel mit eszik…
2023. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
94%
Simán nem kell rá reagálni, vagy max pár nap múlva leokézod egy like-al aztán szevasz.
2023. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem akarod megbántani, csak like-old, az csak egy kattintás. Ha szóvá teszi, hogy nem írtál, csak nézz nagy szemekkel, és mondd, "de hát like-oltam".
2023. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
93%
Ne reagálj rá
2023. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
96%
Én ilyenkor csak egy szivecskés reagot nyomok. Tudjátok, mikor hosszanyomom a kapott üzenetet és kidob emojikat, szívet, lájkjelet, stb. Reagálok is meg nem is.
2023. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
90%
Neked kínos? Neki kéne, hogy az legyen: tolakodik, zavar. Ne úgy nőj fel, hogy azt hiszed, ez normális viselkedés. Mért nem akarsz vele rossz viszonyt? Mit veszítesz a hiányával? Súgok valamit: nem téged szeret, hanem saját magát! Téged csak eszközként használ az egója felturbózására.
2023. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!