Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van egy rokonom, aki rendszere...

Van egy rokonom, aki rendszeresen küldözget képet a kajájáról. Erre mit tudnék reagálni? Kifogytam a válaszötletekből

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 14:38
1 2 3 4 5
 31/49 Paczalos István ***** válasza:
16%
Tbannold, és meg van oldva. Esetleg közlöd vele, hogy q-ra nem vagy kíváncsi arra, hogy mi a kajája
2023. febr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Nálunk ez nem így megy, szóval ne írjátok többen, hogy simán mondjak nemet a találkozókra
2023. febr. 26. 09:13
 33/49 anonim válasza:
100%
Az elején többen is tanácsolták, hogy nyomj egy reakciót ezekre pl szívezd be vagy like. Ennyi elég szokott lenni az ilyen embereknek. Annyit még tudsz tenni, hogy max később reagálsz, vagy csak mondjuk minden 5-10. után írsz is, nem kell több. Pláne, ha csak a család miatt tartod vele a kapcsolatot. Sajnos a családi kapcsolatokat gyakran csak muszájból kell elviselni. Meg ha a semmilyen válaszok után nem volt semmi baja, akkor valószínűleg tényleg inkább csak saját maga miatt csinálja ezt, akkor nem az a fontos neki, hogy mit válaszolsz, hanem hogy elküldheti és talán még valami választ is kap.(Pláne, ha nem érdeklődik utána rólad is, bár lehet beszélgetés kezdeményezés lenne ez?)
2023. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
75%
Eddig nem így ment! De ha te beleállsz és nem vagy gyáva, akkor majd így fog menni! Nem vagy a szüleid rabszolgája! Még ki se próbáltad! Csípőből elutasítod. Hát ha nem, hát nem. Mire számítottál ezzel a kérdéssel? Csodát nem tudunk tenni!
2023. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

#35 Szerinted 16 évem alatt sosem próbáltam kibúlni a rokonnal való találkozók alól? Komolyan??


#34 igen, ezt szoktam csinálni

régebben mindig annyit írtam, hogy "Jól néz ki", mostanában már csak like

2023. febr. 26. 10:48
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem kibújni kell! Nem kell elmenni illetve bemenni a szobába, ha ő jön. Mit csinálnak veled, megvernek? Bántalmazó, terrorista családban élsz? Nem. Akkor?
2023. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

#37 te már csak tudod.

És amúgy sem az volt a kérdés, hogy hogyan bújjak ki ez alól.

2023. febr. 26. 11:53
 38/49 anonim ***** válasza:
32%

Néha a helyes válasz nem az, mint amire a kérdés irányul. Hanem a lényeg. A problémamegoldás maga. Mégis mit akartál itt, szinonimaszótárat? Azt könnyű!

"Ó, csodálatos!" "Ínycsiklandozó!" "Nyami!" "Szuper!" "Ezt én is megenném!" "Hú, de jól néz ki!", "Szaladok, eszem!", "Irtó guszta!", "Álomszép!", "Szakácsmagazinba is beillik." Most jó? Ezzel meg van oldva a problémád?

2023. febr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Értem én, de akkor sem tudok nem elmenni velük találkozni, hidd el.
2023. febr. 26. 12:30
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi történik, ha nem mész el? "- A szüleim haragudni fognak." És mi történik, ha a szüleid haragszanak?
2023. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!