Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van egy rokonom, aki rendszere...

Van egy rokonom, aki rendszeresen küldözget képet a kajájáról. Erre mit tudnék reagálni? Kifogytam a válaszötletekből

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 14:38
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
"Mért nem akarsz vele rossz viszonyt?"- azért, mert gyerek vagyok, tehát nem én döntöm el, találkozok-e vele, hanem a szüleim. És bár tényleg csak magával foglalkozik, meg az unokájával, attól még nem akarok rossz viszonyt, amíg muszáj találkoznom vele
2023. febr. 22. 20:33
 22/49 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell neked beszélgetni vele akkor se, ha találkoztok, és nyugodtan megmondhatod a szüleidnek, hogy nem akarsz vele találkozni. Egy 16 évesnek ilyen szinten kell, hogy legyen önrendelkezési joga! Azt mondod, hogy nem. Mit csinálnak veled, megkötöznek és elrángatnak? Ne legyél a szüleid rabszolgája!
2023. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
90%
És attól rossz lesz a viszony , ha nem szivecskézed be a kajáját-egy idős embernek? Na ne már.
2023. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
90%
Már bocs, de mije vagy neki? Tanítónénije, hogy mindenképp dicsérgetni kell a kis buksiját? Ha nem érdekel, amit ír, ne reagálj, vagy csak ritkán, garantáltan abba fogja hagyni.
2023. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim válasza:
100%

Kérdezted már a szüleid is, hogy mit tegyél? Hátha le tudják építeni finoman.

Vagy tanítsd meg neki, hogyan posztolja instára, ott csomó gasztro profil van, több rajongója lenne, mint te egyedül. Ha nem nagyon ért hozzá, akkor le kell írni neki lépésről lépésre, gyűjteni mellé egy csokor hashtag -et és posztolgasson.

Dumáld rá, hogy mutassa meg másoknak is milyen jól főz, néha írjon ki receptet is. Talán leszáll rólad és mégse te leszel a rossz :)

2023. febr. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim válasza:
81%
Add meg a címét. Majd én válaszolok.
2023. febr. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

#26 nekik is küldözgeti

és instán is posztolgat, bár nem az ételéről

egyébként nem sajátot mutat, hanem hogy mit vett

2023. febr. 24. 07:16
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele törődni. Ha emiatt behisztizik egy idős ember, és lazább lesz a kapcsolat, akkor meg örülni kell. Tizenévesen tudom hogy benne van az emberben a megfelelési kényszer, de majd rájössz mennyivel könnyebb az élet ha nem pocskolod olyanra ami csak nyűg.
2023. febr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki orrba-szájba mindenkinek küldözget képeket a vásárolt kajáiról, az nem normális. Mért érzed úgy, hogy neked arra válaszolni kell? Próbáld ki, hogy nem reagálsz. Mi fog történni? Semmi. Te viszont felszabadulsz egy kellemetlenségtől.
2023. febr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim válasza:
76%
Az is lehet hogy a szüleid azért nem tiltják mert örökölni szeretnének.16 évesen te döntsd már el hogy mi érdekel és mi nem.Hivatkozz arra hogy ez zavar téged a tanulásban,a saját korosztályod,életed jobban érdekel.
2023. febr. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!