Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy az egyik családtagod 🏳️‍🌈?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy néznél rá, mint addig, vagy esetleg már nem kívánnád a társaságát többé?

2023. márc. 19. 13:48
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
61%
*homofóbia
2023. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
61%

#35 Hát ezzel az ókori görög meg rómaiak vitakoznának, ahogy a 30-as válaszomban írtam ők elfogadók voltak. Meg az állatvilágban is előfordul a homoszexualitás:

[link]

[link]

2023. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
98%

#38 Nekem heteróként vannak meleg ismerőseim is, és van közülük akit kedvelek és jó barátom, meg van olyan is akit ki nem állhatok. Normál esetben nem azért utál az ember egy meleget mert meleg, hanem azért mert rossz ember. Viszont a melegek között is vannak normális és értékes emberek, ahogy a heterók között is vannak jófejek és gyökerek is.


Meg pl:. a neveztes emberek közül Nopcsa Ferenc is meleg volt, mégis egy nagyon menő életútja volt ahol hatalmas tudományos eredményeket ért el, pl:. a paleontológia terén illetve az albánok is a nemzeti hősükként tisztelik. Meg pl:. Hadrianus, az egyik legnagyobb római császár is meleg volt. Őket nem a szexuális oriántóciójúk miatt kedvelik az emberek hanem az életben elért eredményeik miatt.


Meg pl:. az ember egyik legközelebbi rokonánál a bonobóknál is előfordul a homoszexualitás, mivel náluk egy csapaton belül gyakorlatilag mindenki csinálja mindenkivel, nemtől függetlenül. :D Szóval a homoszexualitást nem nevezném természetellenes dolognak.


De pl:: ott van a Whisperton nevű tik tok felhasználó, akit sok helyen közutálatnak örvend. Nem azért mert meleg, hanem azért mert egy hülye kis ripacs. Ahogy pl:: Heliogabalus császár is homos volt, mint Hadrianus, a rómaiaik mégis beledobták a Tiberisbe mert ő is egy gyökér volt.


Meg mondjuk mondjuk egy homoszexualitás közösülés látványától én is undorodnék (meg egy fiú-fiú csók látványa is zavaró számomra), mégis elfogadom hogy vannak ilyen emberek, mert amíg másnak nem ártanak addig magasról letojom hogy mit csinálnak a négyfal között.


Tehát szerintem butaság csak az alapján utálni valakit mert homokos. Ha tényleg gyökér módjára viselkedik akkor megérdemli az utálatot. De ha egy értékes és jó ember, illetve nem nyomja mások az arcába a szexualitását meg a sok LMBTQ-s hülyeséget akkor őt is lehet barátként kedvelni, meg jóban lenni vele.

2023. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Az ő dolga.
2023. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
96%
Meglepődnék,de különösebben nem érdekelne.
2023. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel a rokonaim szexuális élete, úgyhogy nekem nyolc, hogy azonos vagy ellenkező neművel vannak együtt. Őszintén lesz*rom mindkettőt. XD
2023. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanúgy néznék rá. Nincs jogom bíráskodni fölötte.
2023. márc. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki,hogy nem egyedül vagyok:)
2023. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
37, vagyok egyébként engem is ugyanúgy kezelnek :)
2023. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem érdekelne, az ő dolga hogy kihez vonzódik. Tőlem hozhatná a párját si a családi banzájoka ha akarná. Mondjuk én normális családból származok, már a mélyen hívő nagyanyám véleménye is annyi volt hogy "Isten ilyennek teremtette őket, így kell szeretni őket" Marhára nem problémázott rajta ő sem. Pedig ha még élne, száz éves elmúlt volna.
2023. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!