Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy az egyik családtagod 🏳️‍🌈?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy néznél rá, mint addig, vagy esetleg már nem kívánnád a társaságát többé?

2023. márc. 19. 13:48
1 2 3 4 5
 41/47 Háttér Segítő ***** válasza:
86%

Kedves Kérdező és Válaszadók!


Ha családtagként, hozzátartozóként érintettek vagytok LMBTQI+ kérdésekben, szeretnétek részletesebb tájékoztatást bizonyos dolgokról, illetve nem tudjátok, hogyan segítsetek LMBTQI+ családtagotoknak, hogyan reagáljatok megfelelően az előbújására, akkor keressétek bizalommal a Háttér Társaság Információs és Lelkisegély Szolgálatát. Minden nap 18-22 óra között várjuk a megkereséseket, melyek anonim módon működnek.


További információkat és elérhetőségeket az alábbi oldalon találtok:

2023. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 Háttér Segítő ***** válasza:
84%

További információkat és elérhetőségeket az alábbi oldalon találtok:

[link]

2023. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
87%
pacsiznék vele mert én is az vagyok xd
2023. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
19%

41# és 42#

Így már teljesen érthető, hogy minden normalitáspárti válasz le van pontozva keményen. Gondolom összefogtok a "háttérben" 😁 és dobjátok a nem hasznos jelet mindenre ami nem mássággal átitatott. Ezért úgy tűnik mintha a társadalomban egyébként alulreprezentált, szinte ki sem mutatható LMBTQ... réteg lenne többségben.

Egyébiránt rendben, igaz, foglalkozni kell, segíteni kell mindenkin akinek sérült a lelke, kitaszitott valamiért.

A túlzott propaganda és erőszakos nyomulás taszítja a többségi társadalmat. Ez veletek a baj, nem az hogy melegek, és miegymások vagytok

2023. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert a testvéremről kiderült, hogy homoszexuális, a családunk többsége pedig elhatárolódott tőle. Én kitartok mellette, de a sok vegzálás miatt teljesen kikészült lelkileg. Csak azért gyűlölték meg, mert meleg, pedig előtte szerették. :(
2023. márc. 22. 21:56
 46/47 anonim ***** válasza:
82%

44# Sajnos várhatóan megérkeznek a "háttérből" a piros karikák hamarosan. Ez már csak ilyen inverz-reprezenatív felület.


45# Nagyon nem szép dolog kitaszítani valakit csak a "mássága" miatt. Ki kell tartani mellette, én is kitartanék ha amúgy rendes ember. Tehát ha más okot nem ad rá, semmin nem változtatnék vele kapcsolatban. A viszonyunk változatlan maradna, sőt védeném is, törödnék vele.

Ha valami harcos coming out-ba kezdene, Pride-ra járna, reklámozná a melegségét ebben az esetben én is tanácstalan lennék, nem tudnék mit kezdeni vele.

2023. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
82%
Elfogadnám őt természetesen.
2023. márc. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!