Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi volt a legigénytelenebb/leg...

Mi volt a legigénytelenebb/legundorítóbb dolog, amit egy rokonod lakásában láttál/tapasztaltál?

Figyelt kérdés
Szóvá tetted?

2023. ápr. 15. 12:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
24%
Macskaszőr.
2023. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%

Tesom mindent szethagy a lakasban, a maradek kaja is ott rohad meg, ahova epp lerakta, a macskak ha mashova szarnak, az is ott van napokig. Nem szoktam szova tenni, mert nem jarok hozza, kulfoldon el, panaszkodos kepeket szokott kuldeni, hogy megint kupi van, nincs egy tiszta ruhaja sem, mert azokat is csak szetdobalja a lakasban.

Altalaban ha mar extrem gaz a helyzet, akkor szokott nagytakaritani, utana gondolom fokozatosan visszaalakul.

2023. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
93%
pár éve voltunk egyik rokonunknál parkettázni, mindent ki kellett pakolni a nappaliból és a kanapé alatt vol 2 db. használt óvszer, meg egy műfütykös, meg kábé egy tescos szatyornyi szemét. alapból utáljuk, mert egy beképzelt paraszt és mindenkit lenéz, de ezzel az igénytelen hozzáállásával rendesen kib4szta a biztit még nálam is. egyébként egy majdnem hogy kőgazdag emberről beszélünk, de arra már nem képes költeni, hogy legalább havi 1x kiatakaríttatsa a retkes házát
2023. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
83%

Jó tizenöt évvel ezelőtt voltunk egyik rokonnál.


Nos, a RETEK az ott tökéletesen megállta a helyét.

Úgy kell elképzelni, mint aki nem hetekig, de akár éveken át! nem takarít.


A padló épp tiszta volt, de pl az ajtófélfák, a tűzhely, az ablakkeret, az ebédlőasztal... MINDEN ragadt, és nem olyan szinten, hogy "jaj, kilöttyent a kávé, elfelejtettem letörölni", hanem pl az ajtófélfán vastagon állt az odaszáradt szutyok.


Nem roma volt. Jártam cigányoknál mikor nagygyakorlatot végeztem az egyetemen (védőnő), hát ott különb tisztaság uralkodott, mint annál a rokonunknál.

2023. ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%

Hát, a lányom szobájában minden van, csak halott ember nincs. Koszos ruhák, penészes étel maradékot, stb.

Nem, nem takarítom ki, nagykorú. Nem, nem tőlem tanulta, mindenütt máshol rend van és tisztaság.

2023. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
98%
Egy flakon az ágya mellett amibe a könnyebb dolgát végezte ha nem volt kedve elmenni a wc-ig.
2023. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
92%

Nem kosz ugyan, de szüleim beteges gyűjtögetők és egyben rettentő rendetlenek is. Két komplett szobában már évek óta szó szerint a plafonig állnak a kacatok, a majdnem 30 nm-es nappali is majdnem teljesen tele van és a többi helyiségből is rengeteg dolgot ki kellene hajigálni. Szerintem 2-3 konténert simán megtöltene a sok felesleges szarság.


Retekből a legdurvább a nagybátyám frissen megvett háza volt, amit lebontatott amúgy végül. Egy idős néni lakott benne a középkorú lányával, hihetetlen volt a mocsok, tényleg mint a filmekben. A falakat vastagon borította a fekete kosz, a konyhában a mennyezet is ragadt a zsírtól, wc szétrepedezve, szar beleszáradva, fürdőben csempe potyog le, fal tiszta penész, a szobákban a parketta ahol nem jött fel, ott is szinte fekete volt az évek alatt rágyűlt dzsuvától. Bútorok már nem voltak a házban, pár nappal azelőtt költöztek ki teljesen. Az a durva, hogy egyébként egészségesek voltak, a nő eljárt dolgozni, ránézésre nem is volt igénytelen, ápoltan járt, otthon mégis olyan állapotokban éltek, mint egy putriban.

2023. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%
Nagynéném háza, a bojlert mentem kicserélni, nem jártam nála évek óta. Tele volt szeméttel, bűzlött a macskahúgytól, a szobájában a kanárik vagy mik azok az énekesmadarak szabadon kint voltak nem a ketrecben és minden agyon volt madárszarva, a konyhában a mosogatóban legalább egy havi mosogatni való, a penész teljesen benőtt már néhány tányért, meg a mosógép mellett a vizes törölközők is. Ez valami mentális betegség már egyébként, de mivel önmagára és a közre nem veszélyes, önellátó tud lenni ezért le se szarják, önszántából meg nyilván nem megy pszichológushoz.
2023. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
71%
Unokatesomnál ledobott papírzsepik az ágy mellett a földön, nem volt megfázva és nem lány...
2023. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
93%
Távolabbi rokon... A kutyát bent tartják, de marhára nem lett megnevelve és most ahol rájön ott ereszti ki, összehugyozza/szarja az egész lakást. Felszedik/feltörlik ugyan, de ez nekem akkor is gáz, hogy állandóan azt nézzem, hogy éppen hová lépek egy LAKÁSBAN!
2023. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!