Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi a véleményetek arról, ha a...

Mi a véleményetek arról, ha a házasodni kèszülő pàr gyerekmentesre szervezeti az esküvőt meg a lagzit?

Figyelt kérdés

Már több ilyen cikk is elém került mostanàban, ahol a pár kérte, hogy gyerekeket ne hozzanak a meghívottak, azt hiszem az volt az indok, hogy azt tapasztalták, hogy az xy rokon gyereke jelenetet rendezett egy másik rokon esküvőjén, így aztán, hogy ne legyen sértődés, hogy miért csak az ő gyerekük nem lehet ott, inkább nem hívták meg senkiét sem.

Természetesen így is volt belőle sértődés.



2023. ápr. 28. 15:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
97%
Így hogy nincs kivételezés totál korrekt a dolog, ha meg valaki ezért sértődik, hát sértődik, akkor nem emgy aztán kész.
2023. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
72%
Mindet úgy kellene.
2023. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egy esküvő a párról szól és ha ők így döntöttek, akkor azt tiszteletben tartom.
2023. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
83%

Támogatom, nagyszerű ötlet, ahogy a gyerekmentes éttermeket is.

Senki nem akarja hallgatni hogy ojvékol az elkényeztetett pistike...

2023. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
92%
Ma már mindenféle megoldás elfogadható. Aki kristály poharakat, elegáns estélyt akar, az nem hív gyerekeket. Aki hagyományos vidéki lagzit tervez, az még játszósarkot is rendez be a rokon gyerekeknek. Egyiknél sem jogos a sértődés, a vidéki lagziban el kell fogadnia forgatagot, gyerek zsivalyt, váratlan helyzeteket, míg au elegáns esküvőn azt, hogy ott nem lesz mulatós, drágább és szabályozottabb minden.
2023. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
90%
Én bírom a cukin öltöztetett és rohangáló kicsiket, de ha kényelmesen akar valaki ünnepelni valóban jobb nélkülük.
2023. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 anonim ***** válasza:
96%
Az q véleményem, hogy az esküvő épp egy olyan esemény, aminek úgy kell történnie, ahogy a pár elkepzeli. Ha ők két tanúsat szeretnének, akkor az legyen, ha 300 főset, akkor az, ha gyerekmenteset, akkor az.
2023. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 tothp ***** válasza:
98%
Nem is értem ezt a problémát. 10-20 éve még voltak "étterem és rendezvénykompatibilis" gyerekeket felnevelni képes szülők. És volt annyi önkritikájuk, hogy ha pistike a nevelés ellenére mégsem lett vállalható egy ilyen eseményen, akkor önként, kérés nélkül is otthonhagyták.
2023. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
92%

A mi esküvőnkön ott voltak a rokon gyerekek, észre sem vettem őket a szertartáson.

Ezzel együtt megértem azokat, akik nem szeretnének kicsiket az esküvőjükön. Leginkább a szülőkön múlik szerintem, hogy tudnak-e mit kezdeni a gyerekeikkel, ha megunták a szertartást, nyűgösek, vagy egyszerűen csak szaladgálni akarnak. Mert ilyenkor értelmes ember kimegy a csemetéjével a teremből, templomból. Viszont azért hallottam már olyanról, aki simán hagyta, hogy a babája végigsírja a fogadalmat is.

2023. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
96%
Az a véleményem, hogy az esküvő az adott párról szól, csinálják úgy ahogy nekik jó, ne azon agyaljanak hogy "jajmitszólnak" mások. Ha sértődés lesz, akkor lesz: az adott emberért nem kár. Én két gyerekkel nem várom el hogy mások hozzám, meg a gyerekhez igazítsák az eseményeket. Ha nem jöhetnek, akkor szervezek nekik akkorra valami programot (ahol barát, rokon ügyel rájuk), amit tudom hogy imádnak- vagy ha ez nem jön össze, akkor vagy én, vagy a férjem maradunk itthon velük. Amúgy meg a templom, a csinnadratta sok gyereknek kényelmetlen dolog.
2023. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!