Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Gyerekmentes esküvőre lennék...

Gyerekmentes esküvőre lennék hivatalos. Mért nem értik meg hogy nem tudok elmenni?

Figyelt kérdés

Hétvégén lesz az unokatesóm esküvője,nagy a vita mert nekem most 6 hetes a kisbabám és nem akarok úgy menni hogy a babát nem vihetem.

Unokatesóm azzal érvel hogy más is bébiszitterre bízza,de ott nagyobbak a gyerekek 3-6 évesek. Meg hogy akkor a férjem vigyáz majd rá A babám anyatejes ezért nem szeretnék tápszerre váltani hátha utána nem fogadja el a mellet. Fejni pluszba annyit nem tudok.

Már megkaptam azt is h ők 1 évvel ezelött szóltak mikor lesz az esküvő úgy kellett volna tervezni a baba projektet.

Unokatesóm mióta szervezi az esküvőt igazi menyaszörny lett. Elötte jó volt a kapcsolatunk.

Küldjek nekik attól függetlenül hogy nem megyek pénzt? Attól megbékélnek?


2022. júl. 12. 06:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/142 anonim ***** válasza:
71%
Nehogy már még ők legyenek megsértve. Ne, ne küldj pénzt, ha ennyire kiállhatatlan. Ez az a dolog amit simán meg lehet érteni. Csak mert ők gyerekutálók még nem kell mást bántani.
2022. júl. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/142 anonim ***** válasza:
86%

"Úgy kellett volna tervezni a babaprojectet......"

:D Atyavilág :D

Mi sem természetesebb, mint más ember esküvői napjához igazítani a saját családalapításunkat 😅

Elbűvölő személyiség lehet...


Természetesen küldd el a pénzt/ajándékot amit nekik szánsz. Megbékélni valószínűleg nem fog, és ha így lesz, akkor hidd el, nem veszítesz semmit!

Én a helyedben egy ilyen emberrel nem erőltetném a kapcsolatot a későbbiekben sem.

2022. júl. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/142 anonim ***** válasza:
32%

Hány órát kellene a gyerek nélkül tölteni? 3-4?

Nem fogja felfalni a férjed, nem fog magába omlani a baba, nem esik szét az univerzum azért, mert elmentél egy esküvőre.

Másról van itt szól.

2022. júl. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/142 anonim ***** válasza:
85%
3as, ugyan úgy nem dőlne össze a világ, nem vágna eret a menyasszony ha megértené hogy egy 6 hetes babát nem szívesen hagy magára az ember főleg ha anyatejes. Gondolom neked nincs gyereked. Egy 6-7 hónapos babát már én is ott hagynék pár órára de egy szinte újszülöttet nem. Az sem biztos, hogy a kérdező már teljesen rendben van a szülés után.
2022. júl. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/142 anonim ***** válasza:
92%
Már ott elvesztettem a fonalat, hogy a te gyerek válalásodat időzítsd az ő esküvőjéhez. Ekkora gyereket nem lehet bébiszitterre bízni.
2022. júl. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/142 anonim ***** válasza:
79%

Én biztosan 2 megoldás közül választanék:

1) ha közel van, tehát az utazással nem megy egy jelentős idő, akkor baba apukával otthon, én egyedül szertartásra, utána haza.

2) ha a szertartásra is sokat kellene utazni, akkor mindhárman otthon maradunk.

A borítékot mindenképpen átadnám, és az összeg pont akkora lenne, mint amennyit akkor adtam volna, ha babával, férjjel mentem volna az esküvőre. Sok boldogságot a picivel!

2022. júl. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/142 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk egy hat hetes gyerekkel eszembe nem jutna esküvőre menni akkor se, ha nem lenne gyerekmentes az esemény.

Magára a hazassagkotesre elmennék, vinnem a gyereket, ha sírna kimennék vele aztán annyi.

2022. júl. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/142 anonim ***** válasza:
18%

De, van gyerekem 3 is, csak nem helikopterkedtünk felettük állandóan.

De kifogásnak tényleg mindig jó, azt elismerem.

2022. júl. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/142 anonim ***** válasza:
78%

Kedves 3-as. Egy 6 hetes anyatejes pici babának, igen, sok a 3-4 óra!

Nehogy már egy buli miatt kezdjék el tápszerrel tömni azt a szegény babát!

2022. júl. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/142 anonim ***** válasza:
17%

A kiegészítő tápszerezés különleges esetekben egyáltalán nem befolyásolja a szoptatást, olyan eset bármikor előfordulhat, hogy az anyának olyan helyre kell mennie, ahová nem vihet csecsemőt.

Egyszeri alkalomtól nem lesz baj, ráadásul le is lehet fejni valamennyit vagy legalább megpróbálni.

"If you plan on supplementing one or two bottles a week, it shouldn't affect your breast milk supply. But if you give your child one or two bottles of formula a day, your milk supply will begin to drop."

2022. júl. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!