Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ki lehet tagadni rokonokat...

Ki lehet tagadni rokonokat úgy, hogy én vagyok a fiatalabb?

Figyelt kérdés

Én sosem ártottam nekik, ők viszont sokszor belénkálltak.

Nem megtagadni akarom őket, mert megtagadni a családot szokás, tehát én lépek ki belőle; ellenben kitagadom őket, azaz nem tekintem a családom (most már csak édesanyám) rokonainak.



2023. ápr. 30. 19:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%
2023. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 gungasam ***** válasza:
56%

Nincsen értelme. Anyagilag nem hoz, erkölcsileg sem hoz. Csakis magadnak és magadban könyvelheted le. Az elnéző megbocsájtás sokkal inkább pozitív hozzáállás.

"lesz...m" hogy Ti kedves rokonaim mennyire tetűk vagytok, hogy hol és mennyivel ártottatok, és akkor is jó maradok, egyenes gerinccel, udvariasan. mert ez nem kerül semmibe és tartást ad. Szülinapon, névnapon írok rá üdvözlést és csocsi!

2023. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!