Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rá kérdezzek vagy inkább ne?

Rá kérdezzek vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Egy ideje észre vettem hogy a párom családja eltávolodott tőlem. Jobban mondva 2-3 személy. De egyszerre kezdtek el furcsán viselkedni velem.

Nem bántottam meg őket semmivel, Nem történt semmiben sem változás.

Hirtelen nem keresnek, távolság tartóak, kicsit flegma stílusúak.

Először azt hittem biztos rossz időszakon mennek épp át, de hogy mind hárman egyszerre és már elég régóta?!?

Gondoltam rá kérdezek hogy van e valami oka ennek, de mivan ha csak én értettem félre és csak magam hozom kellemetlen helyzetbe?


2023. máj. 22. 12:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem a legjobb, amit tehetsz, hogy odamész, és azt mondod az érintetteknek egyesével azaz külön-külön, vagy együtt, hogy nézd/nézzétek, nem tudom, mi rosszat tettem (hiszen, ha jól értem, te magad se tudod, hogy mire fel a sértődés, sértődöttség), de elnézéseteket kérem.


Erre úgyis ki fogják bökni...

2023. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Párod kérdezd emg róla hátha tud vmit.
2023. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen valami ilyesmire gondoltam én is

Nem szeretnék konfliktust


Megkérdeztem, azt mondtaa hogy ő is észre vette de nem tudja miért lehet ez

2023. máj. 22. 12:57
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
??? Mért kéne elnézést kérni el nem követett bűnért? Gyakori helyett fel nem merülne bennem, hogy a ne a párommal kérdeztessem meg, hogy mi bajuk van. De te is kerek-perec megkérdezheted: úgy vetted észre, hogy kerülnek, így van-e ez, mert nem emlékszel, hogy megsértetted volna őket.
2023. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igazad lehet.

De ha csak sok a dolguk és én értettem félre?

2023. máj. 22. 13:01
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megmondják és megnyugszol. Nem drámaian kell felvezetni, hanem semleges hangon, érdeklődve.
2023. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Megkérdezted a párodat, nem tudja.

Eszembe nem jutna utána követségbe küldeni őt, hanem mivel nem vagyok fogyatékos, rákérdeznék:

"Nem tudom nem észrevenni Kati néni, hogy valami megváltozott az addig jó kapcsolatunkban. Beszéljük meg, hogy mi a gondjuk, mert én nem tudom az okát, nyilván csak egy félreértés!"

Ennyi!

2023. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem hozod magad kellemetlen helyzetbe, ha rá kérdezel.
2023. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Nyugodtan kérdezz rá!!


Ha már úgyis eltávolodtak tőled, akkor nincs semmi vesztenivalód! :)

2023. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
A párom rákérdezne náluk. Főleg ha már ő is magától észrevette a dolgot.
2023. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!