Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rá kérdezzek vagy inkább ne?

Rá kérdezzek vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Egy ideje észre vettem hogy a párom családja eltávolodott tőlem. Jobban mondva 2-3 személy. De egyszerre kezdtek el furcsán viselkedni velem.

Nem bántottam meg őket semmivel, Nem történt semmiben sem változás.

Hirtelen nem keresnek, távolság tartóak, kicsit flegma stílusúak.

Először azt hittem biztos rossz időszakon mennek épp át, de hogy mind hárman egyszerre és már elég régóta?!?

Gondoltam rá kérdezek hogy van e valami oka ennek, de mivan ha csak én értettem félre és csak magam hozom kellemetlen helyzetbe?


2023. máj. 22. 12:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot!
2023. máj. 22. 14:29
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Hja, kérjen elnézést a semmiért...? Ne már.
2023. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a párod kérdezzen rá,mert lehet neki jobban elmondják,
2023. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
Nyugodtan megkérdezheted tőlük. Pl. Valamiért haragudtok rám? Nem kell elnézést kérni nem csináltál semmit.
2023. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Rá kérdeztem. Egy félre értés volt. Ők hallottak valakitől valamit mintha én mondtam volna rosszat róluk. Persze ez nem így van. Így tisztáztam és megbeszéltük. Remélem ezután rendeződik a helyzet.
2023. máj. 23. 09:15
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

15-ös, miért akarod, hogy rendeződjön a heéyzet olyanokkal, akik minden szrt elhisznek rólad, és utána még nekik áll feljebb és sértődnek meg, ahelyett, hogy nyíltan rákérdeznének, bocs, figyu, ezt hallottam, igaz, vagy csak xy akar lejáratni?


Na, ilyen sunyi emberekkel fixen nem akarnék jó kapcsolatot, mert aki egyszer ilyen, annak bárki bármit mond, mindent elhisz és a semmiért bünteti a harmadik felet.

2023. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Sajnos a mai világban ritka aki nem ilyen

Én elkerülöm a konfliktust

2023. máj. 23. 09:49
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

#15

Jól tetted, ez az egyenes út!

Szerintem még nőttél is a szemükben ezzel. Legközelebb bátran fognak ők is eléd állni, ha valami gondjuk adódna.

2023. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van.
2023. máj. 23. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!