Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek illetlenség lenne...

Szerintetek illetlenség lenne megjelennem a temetésén? Vagy inkább udvariasan kérdezzem meg, hogy zavarná e ha elmennék?

Figyelt kérdés
A volt barátnőm, akivel 3 évig együtt voltunk a mamája elhunyt. A volt nőmmel már nem járunk egy baráti társaságba, viszont ennek ellenére a mamáját jól ismertem. ÉS úgy érzem, hogy illő lenne a temetésére elmenni.

2012. ápr. 25. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne illene elmenned? Egy temetésre bárki elmehet, és el is mennek, pl. sok olyan mamika és papika, akik nem is ismerték vagy csak látásból az elhunytat.

Nem kell megkérdezned őt, biztos lehetsz benne, nem fog a temetés közepén odamenni hozzád, hogy te meg mit keresel itt. Mással lesz elfoglalva. Valószínűleg nem is fog észrevenni.

2012. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A végtisztességet megadhatod, sőt kondoleálhatsz is neki. Biztosan jól fog esni a lánynak.
2012. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól is esne neki. Amikor meghalt az anyukám nekem jól esett, hogy a gyerekkori barátnőm jelentkezett, pedig csúnyán vesztünk össze.
2012. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
én azért megkérdezném h ne érje váratlanul de szerintem is elmehetsz
2012. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem is elmehetsz.

Kicsit off. Mikor apósom öngyilkos lett a férjem exe megkérdezte az egyik barátunkon keresztül, hogy eljöhet e a temetésre. Apósom gyűlölte, mi nem kevésbé. Miatta úszunk a sokmilliós adósságban, stb. Kategorikusan kijelentettük, hogy meg ne próbáljon eljönni, mert akkor ott botrány lesz. Nem láttuk ott, de pl sok barátunk is eljött, olyanok is akik nem ismerték apósomat. Tőlük nagyon jól esett a támogatás.

2012. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia,volt barátommal hat évig voltunk együtt.Békességben váltunk szét,de különösebb kapcsolat nem volt köztünk.Eszembe sem volt őt értesíteni édesapám haláláról,ő azonban megtudta és bizony eljött a temetésre és tiszteletét fejezte ki édesapám előtt.Nekem ez nagyon jól esett és hálás vagyok neki!
2012. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Köszönöm válaszotokat! Küldtem neki sms-t amelyre kifejeztem a részvétem és szándékomat is a megjelenéssel. Megköszönte és megírta a temetés időpontját. Szerintem jól esett neki, hogy ott voltam.

2012. máj. 6. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia,örülök,hogy így döntöttél és nagyon klasszul oldottad meg,mert így akár azt is jelezhette volna,ha nem kívánja a részvétedet.Biztos vagyok benne,hogy jól esett neki!
2012. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!