Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Pàrom és én szeretnénk összehá...

Pàrom és én szeretnénk összeházasodni ,szerintetek kit hivjunk esküvői tanuknak?Mivel se neki se nekem nincs olyan ismerősöm-ismerőseink..

Figyelt kérdés

#esküvői tanúk
2023. jún. 14. 10:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Az első embert, akivel találkoztok az utcán, és igent mond a felkérésre.
2023. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Ezt azért nehezen tudom elképzelni, hogy valakinek a világon egy árva rokona se legyen, se barátja, se ismerőse, se munkatársa, ráadásul egyikőtöknek se. De ha minden kötél szakad, a házasságkötésnél jelezzétek a gondot, s az anyakönyvezető megkér 2 ottani munkatársat, akik ellátják ezt a merőben adminisztratív feladatot.
2023. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Appassionato2022 ***** válasza:
95%
Siman lehet egy -egy kedves kollegat vagy akar egy kollegat/ jo ismerost/kedves szomszedot a parjaval. De ha megmondjatok, hogy nincs tanu, beugrik a hivatalbol is ket ember szivesen, ok pontosan tudjak, hogy ez csak egy jogi formalitas.
2023. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
Aki hozzád lelkileg nagyon közel áll-nem-ed szerint ha nő vagy-nőt, ha férfi vagy-férfit.
2023. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a bátyám volt a tanúm.

Bátyám esküvőjén a keresztapánk (apukám nővérének a férje).

Egyáltalán kit hívnátok vendégnek a lakodalomba (vagy ha az nem lesz, az esküvőre)?

2023. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Milyen ismerőseitek nincsenek?


Tanúnak minden 18+ éves, cselekvőképes magyar állampolgár (lehet, állampolgárnak se kell lennie) megfelel. Csak ismertek 2 ilyen embert.

2023. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
Az önkormányzatnál a portást és a takarító nénit, gond letudva
2023. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Szülő, testvér, barát, munkatárs, szomszéd.
2023. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%

Mivel "se neki, se neked nincs olyan ismerősöd-ismerőseitek", akiket erre felkérnétek, akkor nyilván lagzi sem lesz. Ez egyértelmű.

Így aztán ahogy előttem is írták, lehet bárki idegen, akár az aki az önkormányzatnál dolgozik és 2 perc alatt aláír.

2023. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vállalom.
2023. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!