Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az anyám testvéreivel sose...

Az anyám testvéreivel sose találkoztam a gyerekeivel sem mindkét húga rendes velünk tesóimal is facebookon mindig írnak egyiknek a két gyereke vissza is jelölt de a másiknak a gyerekei nem utána pár hónapal később újra megpróbáltam bejelölni ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 22. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Oké, és mi a kérdés?
2023. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de azt írta ki üzenet hogy csak azt lehet Google ezt írta hogy ezért nem lehet Ha pillanatnyilag nem tudsz ismerősnek jelöléseket küldeni, az általában azért lehet, mert:

Az utóbbi időben sok ismerősnek jelölést küldtél.

Korábbi ismerősnek jelöléseidet nem igazolták vissza.

Korábbi ismerősnek jelöléseidet nemkívánatosként jelölték meg.nem értem miért ilyenek velem nem is ismernek az anya biztos mondta ki vagyok nekik a másik tesója gyerekei vissza jelöltek az egyikük likeolta is az egyik posztomat az apám rokonaival nem vagyok jóba tesóim se ezért vagyok arra hogy újra legyenek unoka tesóim és nénikéim

2023. jún. 22. 21:44
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem írtuk egymásnak hogy találkozni akarunk vagy nem egyik se írta pedig van kocsi nekik láttam ők eléggé távol vannak Borsodtol de nekünk nincs is kocsink
2023. jún. 22. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem jelölt vissza nem kiváncsi rád.
2023. jún. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
"Az anyám testvéreivel sose találkoztam a gyerekeivel sem mindkét húga rendes velünk..." - Az érdekes, ha nem is találkoztatok....Amúgy meg nem egyértelmű, hogy nem erdekled oket?
2023. jún. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!