Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » (Hosszú) Anyós-após jelölt...

(Hosszú) Anyós-após jelölt bekavarhatott a kapcsolatunkba, és ezért lett barátom ennyire ellenszenves a szüleimmel szemben? Ha igen, hogyan s mivel? Akárhogy is, az ilyen egy óriási „red flag”, amit későn realizáltam?

Figyelt kérdés

Párom szüleinél kihúztam a gyufát. Párommal volt egy konfliktusom pár hónapja, amit igazából párom nagyon durván túlreagált (találkoztam az exemmel, nem történt semmi, csak beszélgettünk és nála töltöttem az éjszakát- hozzáteszem kapcsolatunk elején leszögeztük, hogy nincsen ilyen exre való féltékenykedés, sem olyan h xy-nal nem találkozhatunk/lóghatunk együtt, csak legyünk őszinték a másikkal- el is mondtam személyesen az első adandó alkalommal). Miután ezt közöltem vele, meglepődésemre azonnal az anyukáját hívta, és kiakadva elhordott mindenfélének a telefonba, és hallottam néha a kontrázást, hogy ez nem normális (mármint én). Miután letette a telefont, hozzá vágta a fejemhez, hogy az anyjának igaza volt, hogy nem kellett vna összejönnie egy mentális beteggel. Pár napra rá, próbáltam megbeszélni párommal a dolgot, és azon a hétvégén is lett vna a szüleinél vmi összejövetel, amire azt válaszoltam, hogy ezek után nem szívesen mennék el rá. Erre párom egyből rákontrázta, hogy jó, hogy így állok hozzá, mert különben sem vagyok szívesen látott személy, sőt, ezek után látni sem akar engem a családja. Ehhez tartom is magam, akkor sem megyek barátommal pl. kutyára vigyázni, amikor a szülei nincsenek otthon- barátom pl. a legutóbbi ilyenre is besértődött, hogy visszautasítottom.



Na amióta ezek történtek, kerüli a szüleimmel való találkozást, ha értem jön/kirak és megy tovább (szüleim útba esnek, amikor megy haza Ő is szüleihez), de ezelőtt bejött legalább pár szóra. A vitánk előtt sem volt ráerőltetve a csáladozásra, mivel szüleimnél külön lakrészem van, effektíve nem kell egy légtérbe lennie Velük, sokszor (bár illet volna átjönni pl. vasárnapi ebédre) volt, hogy én átmentem szüleimhez enni, Neki pedig külön átcipeltem a kaját stb... De sosem csináltam belőle cirkuszt. Az én szüleim is nehéz esetek, de sosem volt egy rossz szavuk barátomra- bármikor szívesen látják. Egyszer sem indokolta meg, hogy miért nem akar a szüleimmel találkozni, és már kezdem kellemetlenül érezni magam, hogy állandóan terelem a szót, hogy miért nem jön Ő is át, amikor legalább heti 1 alkalommal elmegy/elmegyünk arrafelé. Pár hete volt egy alkalom, h arrafelé volt dolgunk, és megkértem, hogy ugorjunk be szüleimhez, akkor is levágott egy hisztiparádét, meg el kezdett siettetni. Aztán nem is voltak otthon, és azon is kiakadt, hogy a macskának enni adtam, meg kicsit megszerettgettem a kutyát.



2022. szept. 26. 20:44
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
93%

"Párommal volt egy konfliktusom pár hónapja, amit igazából párom nagyon durván túlreagált (találkoztam az exemmel, nem történt semmi, csak beszélgettünk és nála töltöttem az éjszakát"


Ezért én ki is vágtalak volna. Egy havernál tölteni az éjszakát az ok, de ne tarts pizsipartit az exeddel.

2022. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
78%
Nem olvasom el, bocsi, de nem "ellenszenves", hanem "ellenséges".
2022. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted normális az hogy van párod és az exednél töltöted az éjszakát???szerinted ki lenne az a hülye aki be venné hogy nem történt semmi közted az exednél??nem véletlenül maradtál te ott
2022. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi, ez hamar meg fog oldódni. Ő is kiakadt (jogosan), a szülei is ellened vannak. A párod hamar le fog lépni mellőled.
2022. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
92%

Hát én sok mindenben hiszek: a sárkányokban, csillámpónikban, a rézfaszú bagolyban, a férfi-nő barátságban... de abban, hogy "az exnél töltöttem az éjszakát, de nem történt semmi" - na abban nem hiszek.

Ha ezt az én páromként teszed, nekem már az exem lennél.

2022. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
92%
azért kerüli a szüleidet, mert már nem akar tőled semmi komolyat hosszútávon. addig tart meg téged, amíg meg nem találja a megfelelőt, akkor téged lapátra tesz. gondold el, milyen lenne neked, ha ő töltene 1 éjszakát el az exével. Sőt, tegyél próbát. Meséld el anyádéknak, úgy, mintha valóban megtörtént volna, kiváncsi leszek, hogy reagálnak rá... Valszeg pont úgy fognak, mint anyósjelöltedék..
2022. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
58%

Kezdjük azzal, hogy nem találkozunk az exünkkel, ha párkapcsolatban vagyunk. Pláne nem töltjük ott az éjszakát! Vagy ha mégis, ELŐRE szólunk, megkérdezzük a PÁRUNK véleményét! Ha tényleg mentális beteg vagy, akkor pedig terapeutához menj, ne pedig az exedhez terápiára.

A párod is megéri a pénzét, hogy rögtön a szüleit/anyósodat hívja. Ahelyett, hogy megbeszélnétek, vagy pedig fogná magát és kipenderítene. Vagy te mondanád azt, hogy hibáztam, és elszúrtam. És kilépni a kapcsolatból, mert ezek után méltatlanul fog bánni veled. Sok sikert, kitartást. (Amúgy az ex dolgok nálam érzékeny pontok. És én sem megyek vissza exxel dumcsizni, ott éjszakázni.De erről beszélni sem kellene 2 normális ember esetében.)

2022. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy kérdező?
2022. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk ugy hogy amíg nincs ló jó a szamár is dolog zajlik le, bármennyire si szomoru. Nem gondolkodik hosszu távra.
2022. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 Darius- ***** válasza:
2%

Udv kedves kérdezo. Hosszu igen. Valahogy a lényeget kéne rovidebben. Nem értem az utolso mondatot a cimben, valaki ki lett allitva ?

Mindenkiben lehet kapni hibat, csak keresni kell. Tehat ha akar, talal. Ra kell vilagitani az érintetteket, hogy amit mondott az rosszindulat, askalodas, lejaratas. Akkor mindjart masképp latjak a helyzetet.

2022. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!