Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez mennyire lenne bunkóság?

Ez mennyire lenne bunkóság?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi aki nekem is és az unokatestvéremnek is tetszik.A rokonomnak tetszett meg elsőnek és mutatott róla képet,áradozott róla hogy mennyire helyes és neki mennyire tetszik.Nem mondtam hogy nekem is bejön hiszen nem akarok vitát kettőnk között mert testvéri kapcsolat van közöttünk már kb.Mennyire lenne bunkóság bejelölni vagy többet megtenni?Nem szeretném hogy neki rossz legyen.Te mit csinálnál a helyemben,jelöljem be és tegyek meg több dolgot a cél érdekében vagy hagyjam az egészet?

2023. jún. 28. 00:54
1 2
 1/14 hosszúhajú ***** válasza:
93%
nem tudom más egyetért majd e velem, de én azt gondolom, előbb tudni kéne hogy uncsiteső akar e tenni lépéseket, tesz-e. mert ha igen, akkor hagynám hogy elsősorban hadd próbálja meg ő, így korrektebb. szóval én tőle kérdezném meg hogy tervez e valamit vele, bejelölte-e írt-e neki... ha ő lép felé, akkor várnék, de ezt előbb kideríteném. ez lenne az első lépés. ha ( ismeretlen okok miatt, (nem tudom hogy alakul, megtetszik más neki stb...) mondjuk mégsem tesz uncsitesó lépéseket, akkor meg elmondám neki hogy nekem is teszik, ha ő neki mégse, akkor én lépni fogok. .
2023. jún. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha testvéri a kapcsolat, miért nem kérdezel rá egyszerűen?


Figyi Marcsi, akkor mivan a Petivel? Szoktatok irogatni? Találkozgattok? Nem? Zavar ha bejelölöm és ráírok? Nem? Oké, köszi.

2023. jún. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

"Nem mondtam hogy nekem is bejön hiszen nem akarok vitát kettőnk között"

Itt rontottad el. Ha valóban jó a kapcsolat, nem tudok olyan helyzetet elképzelni, hogy nem tudnátok erről beszélgetni.

Sajnos nincs érzelmi tartalékod neked sem, nem akarsz esetleges konfrontációt. Nem az a baj, hogy nem merted elmondani, hanem az a bajod, hogy mit fog szólni. Így nem lehet élni.

2023. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, egy társaságba jártok, és rámozdultatok ugyanarra a pasira.

De így, hogy az a kérdés, hogy bejelöld-e a fészen.... Ne! Mi lenne ezen olyan nehéz? Csak egy fotó, lehet, hogy a pasi büdös és bárdolatlan élőben.

2023. jún. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele és amikor felhoztam

az ötletet hogy akkor én bejelölöm akkor láthatóan zavarta pedig én csak viccesen mondtam.Ő azóta bejelölte és a férfi elfogadta.Én úgy voltam vele hogy akkor elfelejtem a dolgot hiszen lehet egymásra írnak de nem történt ilyen.Egy edzésre jár ő is és az uncsim is.Gondoltam hogy akkor kimegyek és megnézem őket hogy szemeznek e vagy beszélgetnek de eddig semmi sem volt.Ebből mertem arra következtetni hogy nem kölcsönös az érdeklődés.

2023. jún. 28. 10:03
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Persze, viccesen, himihumi, mismásolás megkerüljük, vicceskedünk. Minden, csak a valóság ne legyen.

"Figyelj, tetszik nekem ez a fiú, szeretnék ismerkedni vele. Jól érzem, hogy neked is tetszik? Tudunk erről beszélgetni?" Ezen mi olyan nehéz? Semmi agresszió, semmi kamuzás, semmi bunkózás. Csak a valóság.

"Láthatóan zavarta". Miért nem kerdezted meg? Nem tudsz kommunikálni. De nincs ezzel gond, csak akkor nem tudom mi a terv? Hogyan szándékozol élni?

2023. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy nekem bejön a fickó és el is tudnám magam mellett képzelni.Ő csak nevetett pedig én komolyan mondtam.Utána már nem beszéltem vele erről mert nem akartam hogy sértődés legyen a vége mert volt már ilyen eset.
2023. jún. 28. 11:05
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám közelállónak (testvér, rokon, barátnő) ha tetszik egy pasi és szeretné megszerezni, én biztos, hogy nem mozdulok a pasira még abban az esetben sem, ha nem jön össze a dolog. Ahogy azokra a pasikra sem, akikkel valamelyiküknek a felsoroltból volt kapcsolata, de szakítottak.

Nálam ez elvi kérdés (erkölcsit nem írok, mert az ma már nem divat)

2023. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bunkóság!

Amellett ha továbbgondolod és tegyük fel az unokatestvéreddel nem jön össze a pasi, akárhogy epekedik utána a lány, de neked sikerül és komolyodik a kapcsolat, akkor a családi eseményeken hogyan fogjátok kezelni ezt?

Különösen "kb testvéri kapcsolat" esetén?

Maradj ki ebből, millió pasi van még ezen kívül!

2023. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"...nem akartam hogy sértődés legyen a vége mert volt már ilyen eset."


Nem mondod komolyan, hogy te rendszeresen rámozdulsz a rokon pasijára!

De ő a hülye, hogy mutogatja neked ezeket!

2023. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!