Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan esik rosszul az...

Jogosan esik rosszul az unokatesómtól?

Figyelt kérdés

Most lesz az unokatesóm esküvője, nemrég tudtam meg, hogy a lánybúcsúját jövőhéten tartják. Vagyis egyben tartják a vőlegényével, egy 5 napos nyaralással egybe kötve. Az ő és az én apukám tesók, így ezen a szálon vagyunk rokonok.

Jó a kapcsolatunk, annyit nem beszélünk és találkozunk, de ennyi. És engem nem hívtak el, és baromira rosszul esik. Én vagyok az egyetlen vele egyidős unokatesója aki közel van hozzá és tartja a kapcsolatot. Nem értem. És nem csak barátokat hívott el, mert a bátyját hívta a feleségével, az öccsét is. A vőlegénye is hívta az unokatesóit meg a húgát.


2023. aug. 5. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Szia lehet hogy megsem olyan jó a kapcsolat vagy valamiért berágott ki tudja? Más rokonokat elhivott? Lehet nem akar nagy tömeget
2023. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ilyenre általában csak a közelebb álló, szorosabb barátokat hívják. A vőlegény lehet, hogy szorosabb kapcsolatban van az unokatesóival, mint te a menyasszonnyal, a testvérek pedig azért alapvetően jóval többet szoktak jelenteni, mint az unokatesók.

A ti kapcsolatotok a leírás alapján inkább rokoni, mint baráti minőség.

Én nem bántódnék meg. Bár én úgy nőttem fel, hogy az unokatesók csak olyan kötelező pofavizites rokonok, mindig meglep, hogy vannak, akiknek többek ennél.

2023. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2023. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos mert hát csak az ő "bulijuk" azt hívnak meg akit akarnak. Lehet, hogy csak te hiszed annyira jó a kapcsolatotok. Én pl beszélek az unokatesóimmal kedves is vagyok velük de annyira nem vagyunk jóban, hogy ilyen eseményekre elhívjam őket.

Ha rosszul esik ha nem téged most ide nem hívtak hagyd ezt a dolgot.

2023. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen írtam, hogy szinte csak rokonokat hívtak. Elhívta a bátyját, neki a feleségét, a vőlegénye húgát is. Velük se olyan nagy barátok.
2023. aug. 5. 21:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5

Akkor is az ők dolguk kiket hívnak meg.

Ne emészd ezen magad , ha nem hívtak nem akarják, hogy ott legyél.

Ha pedig nem akarják, hogy ott legyél az neked is jobb nem, hogy nem is hívtak meg?

Lehet csak te érzed jó a kapcsolatotok.

2023. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, rokonokat nem hívnak lánybúcsúra...
2023. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor simán annyira nagyon nemv agytok jóban.
2023. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 LuckyLevi ***** válasza:
100%

Lehet, hogy úgy érzed, hogy ugyanolyan jóban vagy velük, mint tesóikkal. Lehet, hogy ők nem így érzik.


De az is lehet, hogy a tarsaság többi tagja jobban ismeri egymást, Te viszont csak unokatesód, így kilógnál.

Ne vedd magadra.

2023. aug. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jogosan. Azt hív meg, akit akar. Nem kell ezen így megsértődni.
2023. aug. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!