Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az unokatesómat megverte a...

Az unokatesómat megverte a mostohaapja. Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Ma éppen unokatesóméknál voltam. Délután (késve) elindult a mostohaapja az unokatesómért a sulihoz(legyen most a neve Vivi a neve, nem akarom megnevezni), ő 11 éves. Vivi már régóta várt, azt hitte nem jönnek érte, ezért elindult haza egyedül, kb 5-10 perc az út. Út közben találkozott a mostoha apjával, aki mikor hazaértek, megverte őt, hogy miért indult el. Hozzáteszem, nem laknak veszélyes környéken. Nem volt kicsit durva vele? Unokatesóm anyukája nem szólt semmit, hagyta, hogy megverje. Ha az én gyerekemet megütné valaki, nem hagynám annyiban. És nem ez volt az első alkalom, hogy megverte, mivel alkohista. Mit csináljak? Kinek szóljak?


18L



2022. jan. 25. 19:34
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
Ui: bocsi a helyesírási hibákért, csak ideges vagyok és siettem.
2022. jan. 25. 19:35
 2/58 anonim ***** válasza:
94%
A szüleidnek és a tanáraitoknak első körben.
2022. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Az osztályfőnökét nem ismerem. Az a gond, hogy félek szólni.
2022. jan. 25. 19:38
 4/58 anonim ***** válasza:
87%
A településen vagy kerületben keresd meg a gyermekvédelmi szolgálatot.
2022. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
86%
Milyen undorító anyja van, hogy hagyta, abból is ki kéne verni a szart, az tuti!
2022. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
86%

"Félek szólni"


Akkor mi a fas*nak írtál ide ki kérdést? Minket idegelni?

Én már ott közbeavatkoztam volna. Mit csinál? Megver téged is? Te meg szólsz akkor a te apádnak, meg a rendőrségnek is, hogy mindkettőtöket megvert.

2022. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
84%
Te félsz kérdező, felnőtt fejjel? És az unokatesód nem fél hogy a semmiért összeverik? Miked szenvedhet el még az a kislány?
2022. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
43%
"Félek szólni" Gratulálok. Ezzel te is helyeseled ezt a cselekményt, tudod: bűnösök közt cinkos aki néma. Én biztos leállítottam volna, még ha engem is megütött volna, azzal már ki tudtam volna hívni a rendőröket.
2022. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
93%
Én javasolnám, hogy az édesapjának, ha lehetséges. Majd az helyreteszi a mostohát.
2022. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm. Nem kioktatást kértem, ha valami nem tetszik el lehet menni.
2022. jan. 25. 19:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!