Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Másoknál is katasztrófa a...

Másoknál is katasztrófa a családi kiruccanás?

Figyelt kérdés
Rengeteg türelmet igénylő családi programot értek ez alatt, amikor nem tudtok dűlőre jutni, hová kéne eljutni és hogyan, mindenki mást mond, négyen mentek három féle a járdán, problémázásba torkollik kiválasztani az éttermet, a végére mindenki ingerült és kínos az egész. Ez normális vagy peches vagyok?
2023. aug. 14. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Milyen szerepet töltesz be a családban?
2023. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

25/N

Én vagyok a kis tesó, bátyám, anya meg anyja pasija a felállás, de ugyanezt tapasztalatom a barátom családjával is.

2023. aug. 14. 09:43
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem . Mi normális család vagyunk.
2023. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Igazából ez szintre minden családban előfordul.
2023. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a családiak nem. Természetesen van, hogy nem értünk egyet, de többnyire mindenki kompromisszumkész. Ha megyünk valahova, általában nagy vonalakban megvan, mit, mikor és hol szeretnénk csinálni. Ha nem úgy alakul, nem probléma, de úgy indulunk, hogy van egy sorvezető. Lehet, hogy nálatok is érdemes lenne előre lefektetni egy ilyet. Vagy kinevezni egy kirándulás felelőst, aki szervez és akinek a szava dönt.

Ami viszont többször torkollt enyhe anarchiába, az az volt, ha a barátokkal sokan jöttünk össze és nem volt előzetesen megbeszélve a program. Ott ilyenkor órák kellettek ahhoz, hogy elinduljunk és sokszor 2-3 felé ment a banda. Mondjuk ez sem volt katasztrófa csak sok időt elszúrtunk. Itt is az előzetes programterv segített.

2023. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mielőtt elmegyünk valahová megbeszéljük, hová mennénk, mit szeretnénk csinálni és mindenki hozzáteszi a maga ötletét. Soha nem volt vita ilyenből, max. valaki húzza a száját az egyik programpontra, de ilyenkor aznap van olyan is, ami meg az ő kedvéért van.
2023. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk nincs ilyen. Előre megbeszéljük, hogy hova megyünk, mit csinálunk, ha egy programra, vagy kirándulásra megyünk.

Nyaralni nem szoktunk együtt, csak nagyon ritkán. De akkor meg nem kötelező mindenhova együtt menni, meg mindenkinek ugyanazt csinálni.

2023. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egész veszekedés és ordítás koncert bepakolástól utazáson át a hazamenetelig, hála drága szüleimnek.
2023. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Nagyjából 19-20 éves korom óta nem járok a családommal ilyen "kiruccanásokra", pont ezért.


Menjenek, és vitatkozzanak a sok értelmetlen bromságon, amin nagyjából egyperc alatt dűlőre juthatnának ertelmes kommnuikációval, én addig megnézek néhány filmet - de a "nagy nyaralás" idejére konkrétan diákmunkát vállaltam, hogy véletlenül se jusson eszükbe elvinni.

2023. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!