Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ezek normálisak egy sógortol,...

Ezek normálisak egy sógortol, nem?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerint a férjem túl figyelmes a sógornőjével, nekem ezek a dolgok nem tűnnek soknak. Olyanokat mondott, hogy mikor köszönnek egymásnak , akkor a férjem megöleli őt, mikor hozzá szól, megérinti őt, raszol a testvérére , ha úgy szól hozzá . Volt egy nap, amit közösen töltöttünk, utána kérdezett rá erre. Azt meg kell hagyni, hogy mikor a sogornommel vagy foleg a kislányukkal van valami, akkor rohant a férjem (pl kórházba). De ő szerintem ilyen. Elég családcentrikus, szereti ha összejön a nagy család minél többet, közvetlen, segítőkész. A barátnőm nyilván nem ismeri úgy, mint én, de úgy gondoltam megkérdezem itt, mert most ez így eleggé zavar.

2023. aug. 22. 16:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%
És miért nem a férjedtől kérdezed? Elég gáz, hogy nem tudtok kommunikálni és megy a tojáshéjakon lépkedés.
2023. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
41%

Valószínűleg tőle van a gyerek vagy csak szerelmes a nőbe. Nem ez egyáltalán nem normális

.

2023. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
85%

Hat attol fugg. Nektek van mar gyereketek?

Az en sogoraim kozul egyik se volt ilyen.

Ha baratnodnek szemet szurt az valoszinuleg az erintesek miatt lehetett...sajnos az nagyon igaz, hogy csak ugy pillekonnyu erinteseket semmilyen ellenkezo nemu rokonnal tul gyakran nem csinalunk. vannak ilyen tapizos emberek, szoval ha ilyen tipus a ferjed akkor feltetelezem teged is napkozben itt ott mwgerint stb.

2023. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az fura, hogy megérinti beszélgetés közben
2023. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ, hogy ezeket mással szemben is csinálja, vagy csak az adott sógornővel szemben. Ha utóbbi, akkor van valami a háttérben...

De egyébként így se, úgy se normális, hogy ahelyett, hogy beszélnél a férjeddel, inkább ide írkálsz.

2023. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
85%
Te nagyon naiv vagy, kérdező. Az ötös jól mondja! Ne dugd homokba a fejed, bármi is legyen ez!
2023. aug. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
75%
Megnyugodhatsz, h szúrja.
2023. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
96%
Kerdezo, csak ezzel a sogornovel ilyen a ferjed, vagy veled es mindenki massal is? Mert ha nem, akkor minimum tetszik neki a no.
2023. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%

Soha nem öleltem meg találkozáskor egyik sógornőmet sem: sem a bátyám feleségét, sem a feleségem nővérét.

Üdv:

egy 13 éve nős férfi.

2023. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 mienkamennyekorszaga válasza:
14%
Nem szabad közéjük állni
2023. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!