Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ezt hogy lehet jól ,konfliktus...

Ezt hogy lehet jól ,konfliktusmentesen kezelni?

Figyelt kérdés

A férjemmel van egy közös kislányunk.

Az elöző kapcsolatomból van két kisfiam.

A férjem családja (szerintem muszájból)karácsony,szülinapra névnapra szokott ajándékot venni a kislányomnak.

A két kisfiam sosem kapott tőlük semmit,nem vagyunk rászorulva csak fáj.

Korábban meghivtam őket pl a szülinapjukra,sosem jöttek el.

Most megfogalmazodott bennem,hogy megkérem őket hogy a kislányomnak se ajándékozzanak semmit,mert az nem fair a fiaimmal szemben.

Vagy nem jól látom?


2023. okt. 15. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem jól látod.

Nekik csak a kislányotok az unokájuk, lelkük rajta, ha így bántanak téged is és a fiúkat is.

Esetleg a férjeddel beszéld meg, ezt nem lehet erőltetni.

A kislányt pedig ne fosszad meg tőlük.

2023. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem, nem látod jól. A két fiadnak is van apja, apai rokonsága. A párod kötelessége elfogadni őket abszolút, a családjának ez nem fog menni. De ne a kislányt szívasd meg.
2023. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
De, igenis jol latod.
2023. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Akik szerint ez szivatás a kislánnyal szemben gondolják végig, hogy az nagyobb szivatás, ha a gyerekek kapcsolata emiatt tönkremegy. Egy ajándék nem tart sokáig viszont a gyerekek kapcsolata tartós, egy életre éket verhet közéjük.

A nagyi ha nem is tekinti őket rokonnak legalább valami kisebb dolgot adhatna nekik

2023. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
4# ezen anyukának kellett volna gondolkodnia, elvégre ő akart mozaikcsaládba szülni.
2023. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
A 4-nek tokeletesen igaza van. A ket fiu eveken at erezni fogja, hogy idegenek, nincsenek se be-, se elfogadva, ertektelennek gondoljak magukat, meg vannak kulonboztetve, ki vannak kozositve. Es csak ezert, mert nem ver szerinti rokonok. Meg fogjak utalni a kislanyt es a ferjed rokonsagat, a ferjedet, ha teged nem is, de csalodni fognak benned. Nagyon sajnalom a helyzetedet. A ferjeddel kene errol beszelni.
2023. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Bakker, még egy idegen gyereknek is veszek valamit, ha gyerekes családhoz megyek. Bunkók a nagyszülők. Férjed beszéljen velük, hogy ez így nagyon nem oke.
2023. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

5 miért ha valakinek nem működik a kapcsolatot vagy ögyvez lesz akkor ne keressen magának mást?

Az számít, hogy szeretik egymást és nem az, hogy páran rosszindulatúak

2023. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Hát én biztosan szóvá tenném. Ha az egyiknek nem vesznek a másiknak se tegyék.

Nekem is volt egy kislányom mikor megismertem a férjem, azóta született közös gyerekünk is. A férjem családja, szülei ugyanúgy unokaként kezelik őt. Ugyanúgy kap ajándékot szülinapra, névnapra, karácsonyra stb.

2023. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Szólj érte.
2023. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!