Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet azt megoldani...

Hogyan lehet azt megoldani konfliktusmentesen hogy a kislányomat átvigyem az eddig háziorvostól egy gyerekorvoshoz, akihez idáig párszor jártunk magánúton ha beteg volt?

Figyelt kérdés
Igazából attól félek hogy az oké hogy őt átviszem, átkéri az új az adatokat a régitől, de mi ittmaradunk a réginél. Volt hasonló eset a múltkoriban és aki itt maradt azzal elég furán viselkedett a régi orvos. Vagy menjek át én is ha lehet? Igazából az a baj hogy a kicsi ment bölcsibe és ugye igazolást csak az orvosa tud adni, magánorvos nem adhat. Csak hát én a másikat joban szeretem és úgy érzem most jött el az ideje a változtatásnak. Míg ugye nem volt bölcsi nem volt gond, mert elvittem amoda és kész. De így gáz. Most vigyem el mindkét helyre? Az meg szemétség. Meg előbb utóbb kiderül. Az elején azért adtuk be ide mert mivel kocsink nincs, ismerősünk nincs kocsis akinek lehet szólni betegség esetén, így úgy gondoltam hogyha beteg lesz akkor itt helyben könnyebb egy kicsi babával. Mert a másik meg a szomszéd településen van. A busz gáz, ha visszafelé lekéssük csak rá két órára jön haza. Beteg gyerekkel ez gáz még így is hogy nagyobb, de viszont ott jobb kezekben lenne és nekem is szimpibb az az orvos. Mi a megoldás?
2009. ápr. 2. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobb orvosnak tartod a másikat, szerintem váltsatok. A gyereketek a legjobbat érdemli! És ha a jelenlegi orvos "haragudna", akkor még ti is átmehettek máshoz. Én is hasonló cipőben járok: még van egy dobása a jelenlegi dokinéninek, de nem leszek szívbajos, ha nem törődik eléggé a babával.
2009. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem gondolkodtam, kapásból nem kértem a körzetit akihez tartortunk hanem eleve máshoz vittem a kicsit. Egy sokkal jobbhoz. Szerintem te is a jobbat váalaszd még ha kicsit macerásabb is eljutni, mert ha félrekezelik vagy nem figyelnek rá eléggé meg fogod bánni.
2009. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!