Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha egy embernek van egy...

The Bing Bang Theory kérdése:

Ha egy embernek van egy ikertestvére, akinek gyermeke születik, akkor az ember rokonsági foka a gyermekkel ugyanaz, mint a saját gyermekével? Vagyis az ember szülője-e a saját unokaöccsének vagy unokahúgának?

Figyelt kérdés

2023. nov. 2. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem. Ha egypetéjű ikrek, akkor genetikailag valóban ugyanolyan közel vannak (vagyis majdnem, mert úgy tudom, az ember genomja egy icipicit változik élete során).
2023. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, és a házastársaik is közösek. Ekkora idiótát....
2023. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Vagyis az ember szülője-e a saját unokaöccsének vagy unokahúgának?"


Ha pont veled csalta meg a férjét a sógornőd, mikor teherbe esett.

2023. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te azért regeltél be ide, hogy hülye kérdéseket tegyél fel?
2023. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ennél ostobább kérdést olvastam volna ezen az oldalon, pedig nagyon régóta látogatom...
2023. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha az anyák és az apák is egypetéjű ikrek, a gyerekek megnevezésileg unokatestvérek, de genetikailag sokkal inkább testvérekhez hasonlítanak.
2023. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert van apja is a gyereknek.
2023. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez trollkérdés, akkor gratulálok, mert már majdnem sikerült visszahoznod azt a színvonalat, amikor itt még fénykorukat élték a trollkérdések, és nem csak a fantáziátlan alpáriság pörgette az oldalt, hanem olyan mesteművek, mint a "Miből készül a kenyér héja?", "Miért zúg a macskám?", "Ha két cukor nélkül iszom a kávét, az jobb, mint ha egy cukor nélkül?", stb.

Szerintem nem lett rossz, bár még lenne mit csiszolni rajta, de messze igényesebb, mint a szokásos napi két vérfertőzéses kérdés, meg az ásványvíz létjogosultságán szörnyülködő fotelharcos vergődése. Én tízből hét pontot adok neked!

2023. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem
2023. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!