Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ugye zárjam rövidre ezután a...

Ugye zárjam rövidre ezután a kapcsolatot a család ezen részével?

Figyelt kérdés

A történet a férjem húga és a férje. Én ezt hittem, hogy a férjem húgával sikerült egy jó baráti kapcsolatot kialakítanunk. Tavaly többször át hívtuk őket, mindig szívesen jöttek. Nyáron esküvőjük, legény-lanybúcsújuk volt, mindenből kivettük a részünket, ha kellett segítség rögtön ott voltunk.

Cserébe annyit se kapok, hogy a sógornőm rám írjon, hogy vagyunk. 10bol 9x én írtam neki. Ők soha nem hívtak át minket magukhoz egy kávéra se. Egy hónapja a gyerkőcünkkel kórházba kerültem, annyit nem kérdezett meg tőlem, hogy vagyunk.

Úgy gondolom, hogy ezt az egészet nem kell már erőltetni. Látszik, hogy nem kíváncsiak ránk, ez egy látszat dolog volt.


nov. 27. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz rövidre zárni, amikor nincs semmi?
nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ezentúl nem keresem őt, és a férjemet is megkérem, hogy ne hívja át őket többet.
nov. 27. 14:30
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk ez a kórházas dolog tényleg durva, innentől szrnék rájuk én is.

Közel laknak?

nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Közel laknak igen.
nov. 27. 14:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az baj:( Úgy lenne jó, ha nem is járkálnának oda.
nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne keressétek őket és gyorsan ki fog derülni, hogy egyoldalú volt-e az érdeklődés. Nem muszáj barátoknak lennetek. Viszont a férjed is vegye észre, hogy mi a helyzet, ő se hivogassa őket a nyakatokra nélküled.
nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
En nem keresnem oket tobbe. Ha akarnak majd valamit, jelzik. Aztan vagy rendelkezesre allok, de inkabb nem. ;-)
nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha nem hívjuk őket, nem járkálnak ide.

Amúgy ő is észrevette ezt.

nov. 27. 14:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyszerű. Ne foglalkozzatok velük, biztosan van más, akit érdekeltek.
nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy egyoldalú kapcsolat. Én nem keresném őket többet.
nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!