Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van akivel úgy érzed könnyebb...

Van akivel úgy érzed könnyebb lett volna az életed ha meghalt volna?

Figyelt kérdés
tudom kegyetlen. mindent elkövetek majd,hogy a gyerekeim ne gondolják könnyebb lenne az élet nélkülem. az anyám 20 éve gyötör,adósságot is csinált nekem,és még így is ő kiabált mindig,meg pénzzel jön,pedig holtan többet érne. a háza árából kifizetném az adósságot amit amugy is ő okozott. ő is örökölte a házat mert egyke. gyerekkoromat is megkeserítette néha. csak most gondoltam vissza az életemre milyen nyugott életünk lett volna párommal is nélküle. sokszor sírtam ez nekem is fáj. anyósom szintúgy ha 10 évvel hamarabb hal meg,akkor a férjem testvéreivel jól éreztük volna magunkat,ehelyett sokat veszekedtek,mert állandóan bekavart.kuzinomnak 3 fia van,nekem 2. mikor a felesége nem volt ott olyan bulis hangulat volt a fiúkkal mint még soha. de mindig ott van, tiszta feszült mindenért szól,ha közeledik,lefagy a hangulata mindenkinek ( igen a 3 fiú anyja). ne haragudjatok ha kegyetlennek tűnök,én csak elgondoltam milyen nyugott életünk lett volna mindenkivel. ez nem arról szól,hogy az öregek már nem kellenek,a mamáink csodásak voltak és lazák. nektek van olyan ember aki ha meghalt volna más életed lenne?
nov. 28. 05:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Nincsen. De nem lett volna egyszerűbb megszakítani a kapcsolatot? Akkor is "meghal" számodra át illető.
nov. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
nov. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
1: Persze, hogy egyszerűbb lett volna. Csak akkor nagy eséllyel ugrana a majdani örökség, ami azért kell. Car ember, de a pénze az bezzeg jó lenne. Ez kissé gyomorforgató.
nov. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért nem szakítottadeg a kapcsolatot már rég. Nekem is könnyenn anyám nélkül, ezért megtettem, kell a francnak az örökség, csak legyen nyugtom.
nov. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Végül is, nem kaptál tőle semmit, csak megszült. De a nevelésedet valahol nagyon elrontotta. Először azt hittem, rosszul olvasom? Valakinek a halálát kívánni, hogy nekem jobb legyen? Nekem nem jutott volna eszembe. Biztosan van jobb megoldás is.
nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Igen, az egyik nagymamam, a pszichopata narc, aki sajnos a csaladtagok szenvedesen elvezkedik es a rossz dolgokbol nyer energiat... nelkule konnyebb lenne, anyamat is nagyon meggyotorte gyerekkoraban. Egy leszakadt videki maradt belole, jelentektelen orokseggel, mivel mar minden rokont magara haragitott az allando szarkavarasaival. Jo lenne, ha kimulna, de meg mindig van 1-2 csaladtag, aki latogatja, ebbol erot merit...
nov. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
Nem vártam tőled mást, kérdező, ja az5.-ös voltam. Már a kérdésed elárulta a jellemed. Költözz el, ne légy kapcsolatban az édesanyáddal, és várd türelemmel az örökséged.Aztán élvezd.
nov. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem kívánom senki halálát, de van olyan aki ha nem születik meg, akkor sokkal jobb helyzetben lennék, és itt nem az anyagiakra gondolok. Nagyon sokat ártott nekem pszichésen.
nov. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%

Igen, van ilyen ember! Sokszor álmodom erről, es szeretnem ha lenne fegyverem.

Peldaul az exem aki elvette a lányom, es ellenem akarta fordítani es stresszelte a gyereket, megpróbálta tönkretenni, h rajtam álljon bosszút!

Persze h tarkónlőném!

Es meg van 1-2 ilyen ember! Akik ártottak nekem ok nélkül es élveztek tőle!

Újfele problémamegoldás, spórolsz penzt a terápián, így instant jól lennél. Nem csomó nyűglődes, önelemzés, kínlódás!

Szerintem ezért megy az ember tönkre, mert igazságtalanság éri, ártanak neki es az aki ártott nem nyeri el méltó büntetését, mint Hollywoodi filmeken! Hanem vegig kell nezd, hogy virul, utazgatik es éli az életet!

Persze jönnek a tanácsok, “tedd túl magad “ , “felejtsd el” Ja köszönöm hat baromi könnyu igaz ???

45/ nő

nov. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%

Ne felejtsd el h mi is a depresszió, ami evekig tart, agresszió amit elfojtottál es magad ellen irányítod! Ezert mesz terapiakra, untatni az ásítózó pszichológust, aki az óráját nezi!

Ezert kínlódsz, akarsz meghalni

nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!