Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Talàlkozzak egy olyan rokonnal...

Talàlkozzak egy olyan rokonnal az ünnepekkor, aki legutóbb ordított velem?

Figyelt kérdés

Tavaly karácsonykor történt az eset, unokatestvéremmel. Mindig a nagyszülőknél gyűlünk össze.

Tavaly éppen rosszul voltam, valami vírusos betegséget kaptam el. Korábban elmentem lefeküdni de még órákig nem tudtam elaludni mert az uncsi berúgott és hangosan ordítozott. Másokat nem zavart de én èpp rosszul voltam ezért lementem neki szólni. Nem értett belőle semmit, ezért bevallom kissè felemeltem a hangomat hogy felfogja. Erre még jobban elkezdett velem üvölteni majd nekem akart jönni, nagybátyám állította le.

Hozzáteszem hogy nő vagyok ő meg férfi. Másnap utána bocsánatot kert de Nagyon ijesztő volt illetve gyakorlatilag meg akart ütni egy nőt.


Azóta nem mertem vele egy légtérben lenni, találkozni, most 26-ÁN lenne jelenésem a nagyszuloknel de nem biztos hogy elmegyek. Nagyszülők szerint lépjek már túl rajta, mert hiszen bocsánatot kért.


Szerintetek?

30N



dec. 24. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel sem kell találkozni, akivel nem akarsz. Ha szeretnél adni a dolognak egy esélyt, akkor menj, ha nem, akkor nyugodt szívvel hagyd ki, ne legyen érte lelkiismeret furdalásod.
dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
30 évesen ha másokat kell kérdezni mit csinálj vagy mit nem, ott nagy bajok vannak 🙄
dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Ne.


De amúgy te bocsánatot kértél azért, hogy betegen mentél emberek közé és össze fertőzhettel volna mindenkit?

dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Én nem mennék.
dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3: ott lettem rosszul már
dec. 24. 14:29
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell menni...
dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Tanulság, hogy részeggel nem vitatkozunk. A nagyit nem hagynám ki emiatt.
dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, nálunk szokás, hogy fater mindenkit szétüvölt karácsonykor. Mindig talál valamit ami miatt jól lebaszarinthat minket. Én egy ilyen korábbi fellángolásos dolog miatt, nem hagynám ki nagyit. Amíg józan addig kontrolálni, hogy mennyit iszik, és nem lesz baj belőle. Én általában fatert jól leitatom, mert akkor nyugodt szokott lenni. Lehet az öcsköst is csak "black out"-ra kéne itatni, és akkor kussolni fog, meg majd a WC-n sikoltva hányni.
dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Biztos le leszek pontozva, de én ezt nem szívn annyira mellre.

Ő részeg volt (nem, nem lett volna mentség, ha megüt, de ezt lehet, hogy te túlzod el), te meg beteg és nyűgös. Másnap bocsánatot kért a viselkedéséért.

Attól függ. Ha eddig nem fordult elő hasonló, akkor mindketten "elkaptátok" egymás rossz oldalát, ez ennyi. Ezen rugózni felesleges. Az meg, hogy ennyire félsz tőle egyetlen ilyen eset után, irreális. Akkor max nem maradsz vele kettesben és ennyi, nem kell túlparázni.

dec. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Lehet hogy már nagyon megbánta és szégyelli magát, vagy már el is felejtette.

Szerintem - ha más bajod nincs vele - a haragot nem érdemes tartani.

dec. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!