Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim tiltják, hogy egy...

A szüleim tiltják, hogy egy barátommal találkozzak. Helytelen, hogy ennek ellenére is találkozom vele titokban?

Figyelt kérdés

Lassan 18 éves leszek. A szüleim próbálnak eltiltani egy barátomtól úgy, hogy nem is ismerik. Nem is találkoztak vele. Hiába próbálok beszélni velük, nem tudok rájuk hatni, ezért a tudtuk nélkül, titokban találkozunk. Tudom, hogy nem kéne. Meg is romlott a kapcsolatunk a családommal emiatt. Már nem bíznak bennem. Tudom, hogy ezt csak úgy tudom helyrehozni, ha őszinte vagyok és abbahagyom a titokban való találkozgatást, ugyanakkor rosszul esik, hogy meg sem akarják ismerni a személyt.

Szerintetek mit kéne tennem?



2022. nov. 14. 23:04
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim válasza:
15%
Néger a hapsid? Vagy homokos?
2022. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Egyik sem. Csak idősebb nálam. Amiben az a furcsa, hogy a családomnak eddig semmi baja sem volt azzal, hogy a nálam idősebb srácok jönnek be. Az exemet is elfogadták, és ő is idősebb volt nálam. Most viszont hirtelen azt szeretnék, ha velem egykorúakkal ismerkednék, és hallani sem akarnak idősebb pasiról, mert szerintük az szégyen.
2022. nov. 14. 23:09
 3/58 anonim ***** válasza:
76%
Mégis mennyivel idősebb nálad, ha ennyire kiveri a biztosítékot a szüleidnél? Szűz vagy még? Nem lehet hogy attól féltenek, hogy felcsinál, vagy csak simán szexre hajt? Ha idősebb nálad, egyetemista, vagy már dolgozik? Egzisztencia? Vallás és származás? Valami oka kell legyen az ellenkezésnek, beszélj erről velük. El kellene vinned a fickót pofavizitre, talán sikerülhet jó benyomást gyakorolni rájuk. Otthon viszont óvatosan a nyúka-piszkával, smárolással, taperolással... apránként kell adagolni az effélét.
2022. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
Elég régóta ismerem a srácot. Sokáig csak barátok voltunk, mostanában kezd alakulni köztünk valami több, de viszonylag lassan haladunk, nem akarunk semmit elsietni. Én még szűz vagyok, és tudom, hogy a srác nem csak arra hajt, hogy megfektessen. Soha nem nyomult rám, bármi is történt eddig kettőnk között az csak akkor történt ha én is akartam. A múltban volt egy elég rossz ismerkedésem, ahol a szüleim próbálták felnyitni a szemem, de én szerelmes voltam és naiv. Azóta romlott meg a kapcsolatunk. Tudom, hogy próbálnak megóvni az újabb csalódástól, de esélyt sem adnak arra, hogy megismerjék a srácot.
2022. nov. 14. 23:22
 5/58 anonim ***** válasza:
92%
Mennyi a korkülönbség köztetek?
2022. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
18 év
2022. nov. 14. 23:27
 7/58 anonim ***** válasza:
64%
Éreztem hogy van valami ok ami miatt ennyire elutasítóan állnak a srác felé. Nem tudsz mást tenni, mint türelemmel lenni, és megpróbálni bevonni őt a családi körbe. Ne légy erőszakos, ne akard a pasid lenyomni mindenáron a torkukon, azt nem emésztik meg. Bármit is teszel, ne feledd, már majd 18 éves vagy, vagyis szinte felnőtt nő. Hát viselkedj is aszerint. Ha kitartasz a döntéseid mellett- legyen az akár szerelmi is- előbb-utóbb elfogadják. Nem írtál a korkülönbségről, az mennyire lehet zavaró? Ja, és amit a szülők nem akarnak hallani, az a szex, vagy szexre való utalás. Viszont mindenképpen tudniuk kell, hogy felelősséggel teli döntést hoztok ha megteszitek, vagyis gumit használtok!
2022. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

Zavar, hogy ennyire megromlott a kapcsolatunk a családommal. A szemebe mondták, hogy már nem tudnak úgy rám nézni mint régen. R/bancnak tartanak, holott erről szól sincs, hiszen még szűz vagyok. A szóban forgó srác sem azért kezdett el érdekelni, mert idősebb, hanem mert egy hullámhosszon vagyunk.

Nem tudom mit tehetnék. Szeretnék javítani a kapcsolatomon a családommal, de nem szeretném a srácot ellökni magamtól.

2022. nov. 14. 23:35
 9/58 anonim ***** válasza:
59%
Megvárod míg 18 eszel aztán akkor találkozol vele amikor szeretnél
2022. nov. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
Sajnos attól tartok, hogy akkor sem fog változni a helyzet, amikor betöltöm a 18-at. Egyszer édesanyám azt mondta, hogy amíg az ő házában élek, addig nem a saját életemet élem, hanem azt teszem amit ő akar.
2022. nov. 14. 23:41
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!