Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vannak itt konzervatívabb...

Vannak itt konzervatívabb emberek, akik karácsonykor megkérdezgetik, hogy mikor lesz gyerek?

Figyelt kérdés
Ez nektek miért okoz ekkora örömöt? Miért nem a saját dolgotokkal foglalkoztok? Illetve, miért jó, ha ennyire tudsz mindent a családtagjaidról?

dec. 24. 15:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem konzervatív, hanem tapintatlan, edukálatlan.
dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Mindenkiről pont annyit tudnak a rokonok, amennyit valaki magáról kiad. Ha a teljes életed a fészbukon van, akkor ne csodálkozz. Ha normálisan élsz (vagyis nincs mindennap lefotózva a reggeli rántotta meg a terhességi teszt), akkor nem találnak fogást rajtad. Ennyire egyszerű.
dec. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen "konzervatív" (tapintatlan, ostoba) embereket lecsavarom, mint a kupakot. Második gyerekről érdeklődtek, eddig sikertelenül. Már nem merik feszegetni, miután kiosztottam őket.
dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Az ilyenek nem szokták tudni, hogy mennyire tapintatlanok, hiszen ők "csak kérdezték". Én pár éve azt csinálom, hogy visszakérdezek olyan dolgokat, amik nekik kellemetlenek: "Bélának sikerült már lejönnie a piáról?" vagy "Mit is mondtál, mennyi hitel van még a házon?" Ha felhördülnek, akkor gyorsan utána mondom, hogy "Csak kérdeztem."
dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Legalább jövőre remélhetőleg nem jönnek ez után xd
dec. 24. 15:44
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi után?
dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
A szüleim állandóan kérdezgettek a gyerekről, egyszer meguntam és azt mondtam nekik, hogy ha még egyszer megkérdik, nem jövök egy hónapig, ha utána is, akkor kettőig, és így tovább. Szerencsére elég volt egyszer megcsinálni, megértették, hogy nem viccelek. Távoli rokonnak azt szoktuk mondani, hogy próbálkozunk minden nap, van, hogy naponta többször is, ha összejön, ő lesz az első, akit felhívok. Ez eléggé zavarba szokta hozni az illetőt ahhoz, hogy gyorsan témát váltson.
dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én pár éve azt csinálom, hogy visszakérdezek olyan dolgokat, amik nekik kellemetlenek: "Bélának sikerült már lejönnie a piáról?" vagy "Mit is mondtál, mennyi hitel van még a házon?" Ha felhördülnek, akkor gyorsan utána mondom, hogy "Csak kérdeztem."


Ez után

dec. 24. 16:01
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Vissza kell kérdezni: Mikor kakáltál utoljára?

Jujj de indiszkrét kérdés.

Bocs, de nem én kezdtem.

dec. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
30%
Miután egy tróger alkesz vagyok, senki nem kérdez tőlem ilyet.
dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!